LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

9 paragraf 2 yazım kuralları 2 cümlenin öğeleri 2 anlatım teknikleri 2 fiilimsi 3 tane de metin türleri söz sanatları çıkar bence.
Geçmiş konu dağılımlarına bakarsanız her sene paragraf ağırlıklı olduğunu görebilirsiniz. 6 dil bilgisi çok fazla hem de çok az konu varken.
Screenshot_20230603-122401_Samsung Internet.jpg

Geçmiş olsun, son denememden çıktım. Oksijen yayınları yaptım. Maalesef 418 geldi. Son denemeyi 440+ bırakmayı isterdim, matematikte zorlandım.
17/3
9/1
9/1
9/1
11/3
18/2
Hatalarımı görüp video çözümlerini izleyeceğim, akşam çok kısa fende DNA sorusu çözüp Tonguç izleyip bırakmayı düşünüyorum.

Geçmiş olsun, son denememden çıktım. Oksijen yayınları yaptım. Maalesef 418 geldi. Son denemeyi 440+ bırakmayı isterdim, matematikte zorlandım.
17/3
9/1
9/1
9/1
11/3
18/2
Hatalarımı görüp video çözümlerini izleyeceğim, akşam çok kısa fende DNA sorusu çözüp Tonguç izleyip bırakmayı düşünüyorum.
Benim de son denemem 425 geldi :( Umarım daha yüksek olur sınavda.

Bu zamana kadar en yüksek 469 gibi birşeydi, bir türlü 470'e çıkamadım. Bugün son defa LGS 2020 yapacağım inatla. O 470 geçilecek. Hala DNA Eşlenmesi yapamıyorum onu da çalışacağım.
Benim en yüksek 480 olması lazım.2020 LGS'de 463 gelmişti.Benim de periyodik sistem çalışmam lazım.Korkutuyor o konu beni.

2-3 gündür deneme yapmıyorum bugün 1 deneme yapsam kötü mü olur?
Çözebilirsiniz ama ben tavsiye etmem.Kafanızı yormayın.Size kalmış.

Benim en yüksek 480 olması lazım.2020 LGS'de 463 gelmişti.Benim de periyodik sistem çalışmam lazım.Korkutuyor o konu beni.

Çözebilirsiniz ama ben tavsiye etmem.Kafanızı yormayın.Size kalmış.
Ben bazen Türkçe'de yazım kurallarını karıştırıyorum ondan bir kodlama falan yapacağım. Bugün 3-4 saat çalışmaz isem rahat edemem.

Geri
Yukarı