LGS çok kötü geçti

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Moralim çok bozuk. Dün LGS sınavına girdik ancak ben bayağı heyecanlandım. Normalde denemelerde 390'ın altında almamıştım ancak LGS'de berbat yaptım. Büyük ihtimalle puanım 320 falan olacak ve ortalamamla gitmek zorundayım. Bir de nakil işlemlerini biri anlatabilir mi yani aramızda çok puan fark olan bir okula gidemem nakille değil mi?

Nakil işleri çok karmaşık, benim lisemde 50 puan aşağıda olan birini bile almışlardı ama bir diğer bildiğim lisede 1 puan aşağısını bile almamışlardı. Nakil olma şansın gideceğin okula bağlı.

Nakil işleri çok karmaşık, benim lisemde 50 puan aşağıda olan birini bile almışlardı ama bir diğer bildiğim lisede 1 puan aşağısını bile almamışlardı. Nakil olma şansın gideceğin okula bağlı.

%20 ile falan %11'lik liseye gidemem değil mi saçma oldu ama yine de şansımı denemeli miyim?

Arkadaşlar moralim çok bozuk bazılarınız bu kadar kolay bir sınavda nasıl kötü yaptın falan diyebilir ancak gerçekten çok fazla çalıştım OBP puanım 92 falan biliyorum çok iyi bir liseye gidebilirim ama istediğim lisede ablamda okuyordu normalde 430 yapacağım sıınavdan 320 yaptım gerçekten 2023 LGS'ye gidecekler için buraya yazıyorum sakın heyecanlanmayın burayada içimi döktüm çok teşekkürler buraya kadar okuyan herkes için.

Arkadaşlar moralim çok bozuk bazılarınız bu kadar kolay bir sınavda nasıl kötü yaptın falan diyebilir ancak gerçekten çok fazla çalıştım OBP puanım 92 falan biliyorum çok iyi bir liseye gidebilirim ama istediğim lisede ablamda okuyordu normalde 430 yapacağım sıınavdan 320 yaptım gerçekten 2023 LGS'ye gidecekler için buraya yazıyorum sakın heyecanlanmayın burayada içimi döktüm çok teşekkürler buraya kadar okuyan herkes için.
Üzülmeyin hocam bu sınav aslında çok anlamsız bir şey. Gittiğiniz lise puanı kötü olsa da hocanız çok iyi olabiliyor, tam tersi de olabilir. Siz üniversite için çalışın, lise kimsenin umrunda olmayacak.

İyi kötü bir sınavı geride bıraktın. Belki sınavda beklediğin gibi yapmış olacaksın, moralini bozma o yüzden. Düsünme yani sınavı.

Düşünmeden edemiyorum ailem akrabalarım öğretmenlerim çok fazla güveniyordu snavda ya kazanamazsam gibi düşüncelere girdim sonucuda bu oldu.

Geri
Yukarı