LGS çok kötü geçti

%20 ile falan %11'lik liseye gidemem değil mi saçma oldu ama yine de şansımı denemeli miyim?

Deneme, ilk sıraya onu yazarsan çok yüksek ihtimalle seni almayacaklar, daha sonra 2. sıradaki seçtiğin okullar ortalama ile alan okullar ise ilk sıradaki okul yüzünden zaman kaybedeceksin ve senin ortalamanla rahat rahat girebileceğin okula sırf doldu diye giremeyeceksin. Ailenle konuş, eğer puanın yetmiyorsa sakın deneme. Birçok arkadaşım Anadolu lisesini kaçırdı bu olay yüzünden.

Deneme, ilk sıraya onu yazarsan çok yüksek ihtimalle seni almayacaklar, daha sonra 2. sıradaki seçtiğin okullar ortalama ile alan okullar ise ilk sıradaki okul yüzünden zaman kaybedeceksin ve senin ortalamanla rahat rahat girebileceğin okula sırf doldu diye giremeyeceksin. Ailenle konuş, eğer puanın yetmiyorsa sakın deneme. Birçok arkadaşım Anadolu lisesini kaçırdı bu olay yüzünden.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam siz ne düşünüyorsunuz.

Sınav geçti gitti. Şimdi benden sana tavsiye sınava hazırlanırken yapamadığın aktiviteleri şimdi yap. Git mesela arkadaşlarınla buluş.

Arkadaşlar moralim çok bozuk bazılarınız bu kadar kolay bir sınavda nasıl kötü yaptın falan diyebilir ancak gerçekten çok fazla çalıştım OBP puanım 92 falan biliyorum çok iyi bir liseye gidebilirim ama istediğim lisede ablamda okuyordu normalde 430 yapacağım sıınavdan 320 yaptım gerçekten 2023 LGS'ye gidecekler için buraya yazıyorum sakın heyecanlanmayın burayada içimi döktüm çok teşekkürler buraya kadar okuyan herkes için.

Düşmen gerekiyordu belki de.
Daha yükseklerden en dibe.
Tüm dünya üzerine gelsede.
Sen makinasın makinaa.

Hocam ben bu sene LGS ye girdim 410 yaptım ama keşke bi 10-15 daha puan alsaydım istediğim lise tutuyordu ama belki yedeklerden girebilir herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı