LGS deneme sonucum kötü geldi

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bizim okul önümüzdeki perşembeye kadar pazar hariç tüm günler deneme yapıyor daha önceden de hafta da 1 yapıyordu. Daha önceleri 350 altına düştüğüm sadece 1 2 deneme gelmişti. 3 deneme olduk bu hafta 1'inde 399 puan aldım ve şu son 2'sinde 350 ve 330 aldım. Moralim çok bozulmuştu 350 alınca odaklanamamıştım diğer denemeye oda 330 geldi aşırı moralim bozuk ki LGS'ye 9 gün falan var. Normalde sonuçlarım çok iyi gelirken son zamanlarda Türkçe ve matematikte sorun yaşıyorum fen hep 19 doğru 1 yanlış veya 18 doğru 2 yanlış geliyor (çoğunlukla 19 doğru 1 yanlış yapıyorum.) Şu 10 gün deli gibi matematik ve Türkçe (paragraf çalışmayı planlıyorum) düzeltebilir miyim geri sizce? Ayrıca istediğim lise %9'luk dilimle alıyor (yaşadığım yer küçük şehir olduğu için Anadolu lisesi %9la fen lisesi %1.37 ile aldı en son sene).

@Skyliness00 Hocamın da dediği gibi panik yapmayın hocam. LGS denemeler kadar da zor değil gerçekten. Yanlışlarını doğruya çevirmeye çalış.
Hocam normalde çalışan biriyim malum şu dönemde iyi bir yere gelmek için de çok çalışmak gerekli. Şu son 10 günde matematik ve türkçe eksiklerimi kapatırsam düzeltebilirim umarım. Bi anda üst üste 350 altına düşünce moralim çok bozulmuştu.

Az zamanın kaldı bundan sonra biraz daha pratik oturtman daha yararlı olur heyecanını yenmek için süre tutabilirsin.
Hocam normalde 370-420 arası alan biriyim birden böyle gelince moralim baya bozuldu zaten düzenli çalışan biriyim ama gerçekten şu son 10 gün kafamı kaldırmadan çalışmayı planlıyorum.

Hocam normalde çalışan biriyim malum şu dönemde iyi bir yere gelmek için de çok çalışmak gerekli. Şu son 10 günde matematik ve türkçe eksiklerimi kapatırsam düzeltebilirim umarım. Bi anda üst üste 350 altına düşünce moralim çok bozulmuştu.
Hocam moralinizi bozmayınız lütfen. Şuracıkta az bir süre kalmış. Ben bunu yaparım diyin gerisi gelir zaten. Yanlışlarını doğruya çevirmeye çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı