LGS için ders kanalı veya site önerisi

Yer
EVREN
Ben bu sene LGS sınavına hazırlanıyorum. Özel ders alabilirim ancak istemiyorum. LGS için hangi YouTube veya siteden ders dinleyebilirim. Özellikle Matematik ağırlıklı ya da sadece Matematik kanalı olabilir. Lütfen Tonguç falan önermeyin. Çok saçma anlatıyorlar. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Özel ders alın. Zaten çok geç kalmışsınız. Bu zamandan sonra köle gibi çalışmanız gerekecek. Sonucundan emin olmayabilirsiniz bile.
Ben daha önce çalışmadığımı söylemedim.
Özel ders alın. Zaten çok geç kalmışsınız. Bu zamandan sonra köle gibi çalışmanız gerekecek. Sonucundan emin olmayabilirsiniz bile.
Sene başından beri günde 4-5 saat çalışıyorum. Ancak matematik netlerim hala 8-9 arası.

LGS konularına yönelik mi anlatıyor bilmiyorum ama Şenol Hoca izleyerek üniversitede mat1 ve mat2 derslerini geçmiştim. Keşke daha önceden haberim olsaydı ve YGS-LYS'de daha iyi puan alıp daha iyi bir yer kazansaydım dememe bile sebep olmuştu.

Ben de senin diğer derslerini bilmek zorunda değilim. Hayatının sınavına gireceksin, o yüzden tavsiyelere kötü gözle bakmak yerine dikkate almanı öneririm. Dikkate aldıktan sonra istersen takma. Ayırt edici ders matematik. Diğerlerini herkes yapıyor. Siz hala diğer derslerim diyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı