LGS için günde kaç soru çözülmeli?

Hocam günü 250 soruya ulaşmadan kapatmanızı önermem ama mesela 250. soruyu saat 17.00'da falan bitirmişsen 1-2 saat daha soru çözerek 350 soruya çıkartabilirsin onu ve ayrıca konu eksiğin hiç yoksa her hafta cumartesi ve pazar deneme çözmeni tavsiye ederim.

Sallayın, sallayın. Tutar illaki.
Normalde günde kaç soru çözüyorsun ve kaç saat çalışıyorsun? Deneme sonuçların nasıl?
Hocam günlük 4 saat fırsatım oluyor saat sekizde eve görebiliyorum dershanesi dir osudur falan derken sekizde fırsat bulabiliyorum çalışmaya

200 ideal. Tabiki kaliteli ve yeni nesil sorular olacak. Ama eğer 200 olmazsa verim alabildiğin en yüksek sayı kadar çöz. Başarılar 👋

Sen adam gibi günde 200 yeni nesil bak burası önemli yeni nesil kaynaklardan çöz bak bakalım başarı nasıl geliyor,

Hocam günlük 200 sorum oluyor zaten ama şöyle bir sorunum var çalışma programına göre cumartesi pazar Türkçe matematik fen çözüyorum hafta içi yoğunlukla paragraf ve matematik oluyor denemelerde ort. 300 puan alıyorum ama fazla ders çalışacak zamanım olmuyor bende ders çalışma vakti az olduğundan 300 civarı olduğunu düşünüyorum.

Hocam günlük 200 sorum oluyor zaten ama şöyle bir sorunum var çalışma programına göre cumartesi pazar Türkçe matematik fen çözüyorum hafta içi yoğunlukla paragraf ve matematik oluyor denemelerde ort. 300 puan alıyorum ama fazla ders çalışacak zamanım olmuyor bende ders çalışma vakti az olduğundan 300 civarı olduğunu düşünüyorum.
Hocam benim yaşadığım ilçede sınav puanı ile alan anadolu lisesi yoktu, benim ortalamam her türlü yetiyordu istediğim anadolu lisesine ondan LGS'ye hiç çalışmadan girdim temel bilgilerimle dahi 360 puan yaptım sen hayli hayli 420 falan yaparsın bu çalışman ile tabi salma böyle dedim diye

Geri
Yukarı