LGS için günde kaç soru çözülmeli?

Hocam günlük 4 saat fırsatım oluyor saat sekizde eve görebiliyorum dershanesidir osudur falan derken sekizde fırsat bulabiliyorum çalışmaya

Günde 3.30 saat çalışabilirsin. Kendine zaman ayırmanı öneririm. Daha 5 ay var bu 5 ay içerisinde bıkma ihtimaliniz var. Bu süre içerisinde her soruya 2 dakika desek 105, 1 dakika desek 210 soru çözebilirsiniz.
Bu sorular olduğunca kaliteli ve yorum tabanlı olması önemli. Bu tür sorular için ODSGM sorularına bakabilirsin. Düz sorular bir işe yaramıyor.

Madde ve endüstri konusunu bugün kendim bitirdim :D güzel basit ve zevkli konu.

Hangi kaynakları kullanıyorsun acaba? Onerdigin bir kaynak var mı?
Günde 3.30 saat çalışabilirsin. Kendine zaman ayırmanı öneririm. Daha 5 ay var bu 5 ay içerisinde bıkma ihtimaliniz var. Bu süre içerisinde her soruya 2 dakika desek 105, 1 dakika desek 210 soru çözebilirsiniz.
Bu sorular olduğunca kaliteli ve yorum tabanlı olması önemli. Bu tür sorular için ODSGM sorularına bakabilirsin. Düz sorular bir işe yaramıyor.
Tamam hocam teşekkürler

Fen için Zoom var Origin var Origin güzel bir kaynak denemesi var kavrama testi var ve konu anlatımlı ortalama zorular var Zoom güzel yeni nesil kavrama testleri karışık matematik için Hiper zeka ve Zoom hız uzman kullanıyorum inkılap için gene orijin ve aynı sistem Türkçe sorular konuşuyor aktif defter(konu anlatımlı) İngilizce shall we more and more ve MEB'in verdiği kaynağa yoğunlaştım çoğunu bitirdim diğer kaynak kitapları kenara koydum şimdilik(dershaneye gitmiyorum özel ders almıyorum) belki 2.dönem alırım ama yarıyıl tatilinde 1.dönem tekrarı deneme ve soru çözümü yapacağım) dershane için maddi durumumuz var fakat yorucu olacağını biliyorum psikoloji bozar :d istediğim lise çok yüksek değil 400 alsam yeter(kaynak önerisinden nerelere geldim)

Son düzenleme:
Fen için Zoom var Origin var Origin güzel bir kaynak denemesi var kavrama testi var ve konu anlatımlı ortalama zorular var Zoom güzel yeni nesil kavrama testleri karışık matematik için Hiper zeka ve Zoom hız uzman kullanıyorum inkılap için gene orijin ve aynı sistem Türkçe sorular konuşuyor aktif defter(konu anlatımlı) İngilizce shall we more and more ve MEB'in verdiği kaynağa yoğunlaştım çoğunu bitirdim diğer kaynak kitapları kenara koydum şimdilik(dershaneye gitmiyorum özel ders almıyorum belki 2.dönem alırım ama yarıyıl tatilinde 1.dönem tekrarı deneme ve soru çözümü yapacağım) dershane için maddi durumumuz var fakat yorucu olacağını biliyorum psikoloji bozar :d istediğim lise çok yüksek değil 400 alsam yeter(kaynak önerisinden nerelere geldim)

Ben kd kida mozaik limit taes günay okyanus(Master matematik) tonguç çanta pruva öncelik beyin takımı ( çoğu dersin kitaplari ) ing için more more English pratice book tandem ing more more star words Power kd more more reading aley more more fame fenomen English test book beyin takımı limit din için limit kd nitelik Türkçe için pruva örnek akademi limit gezegen mozaik tonguç artı bir kd kida kırmızı beyaz akademi netbil mat kva tonguç arı okyanus limit gezegen kida taes günay fen beyin takımı limit arı kırmızı beyaz akademi kd tonguç çanta öncelik ışık benim hocam İnk tandem limit KD kampüs kırmızı beyaz akademi kida kaynaklarım bu şekilde

Ben kd kida mozaik limit taes günay okyanus(Master matematik) tonguç çanta pruva öncelik beyin takımı ( çoğu dersin kitaplari ) ing için more more English pratice book tandem ing more more star words Power kd more more reading aley more more fame fenomen English test book beyin takımı limit din için limit kd nitelik Türkçe için pruva örnek akademi limit gezegen mozaik tonguç artı bir kd kida kırmızı beyaz akademi netbil mat kva tonguç arı okyanus limit gezegen kida taes günay fen beyin takımı limit arı kırmızı beyaz akademi kd tonguç çanta öncelik ışık benim hocam Ink tandem limit kd kampüs kırmızı beyaz akademi kida kaynaklarım bu şekilde.

Maşallah :D

Ben kd kida mozaik limit taes günay okyanus(Master matematik) tonguç çanta pruva öncelik beyin takımı ( çoğu dersin kitaplari ) ing için more more English pratice book tandem ing more more star words Power kd more more reading aley more more fame fenomen English test book beyin takımı limit din için limit kd nitelik Türkçe için pruva örnek akademi limit gezegen mozaik tonguç artı bir kd kida kırmızı beyaz akademi netbil mat kva tonguç arı okyanus limit gezegen kida taes günay fen beyin takımı limit arı kırmızı beyaz akademi kd tonguç çanta öncelik ışık benim hocam İnk tandem limit KD kampüs kırmızı beyaz akademi kida kaynaklarım bu şekilde
Kazanıp kazanmama konusunda emin değilim kazanamayacağımı düşünüyorum sürekli ama netlerim kötü de değil

Yeni konular

Geri
Yukarı