LGS matematik neti arttırma

hiimberk

Decapat
Merhaba diğer derslerden yine az çok yapabiliyorum, ama matematiği bir türlü yapamıyorum, genel net bandını yazayım:
Türkçe 15-17
Ink: 9-10
Din: 9-10
İng: 8-9
Fen: 15-17
Mat: 3-5
Diğer dersleri özellikle sözeli çok çalışmadığım halde böyle yapabiliyorum çalışsam daha da arttırım, ama matematik bir türlü olmuyor, anlamıyorum sinirim bozuluyor hep matematik netini görünce, matematiği yapsam gayet iyi olacak ama olmuyor, tavsiyeniz, öneriniz varsa yazabilir misiniz? Teşekkürler.

Matematikte önce konu anlatımı dinleyeceksin, konu anlatımı dinledikten sonra da bolca soru çözeceksin. Matematik soru çözerek öğrenilir ve yeni nesil sorulara geçmeden önce de eski nesil dediğimiz soru tiplerini de iyi öğrenmen gerekiyor.

Matematikte önce konu anlatımı dinleyeceksin, konu anlatımı dinledikten sonra da bolca soru çözeceksin. Matematik soru çözerek öğrenilir ve yeni nesil sorulara geçmeden önce de eski nesil dediğimiz soru tiplerini de iyi öğrenmen gerekiyor.

Teşekkürler:)

Sen çok benzer bir paralel evrendeki ben misin bende neredeyse aynı başlıkta konu oluşturmuştum doğru saygılarımız da çok benzer xd.

Ahahahhha bende onu fark ettim ya aynen.

Benim tam tersimsin. Ben de Mat Vs. yapıyorum din falan yapamıyorum.

Son deneme Türkçe 20, İnkılap 8-2, Din 3-2, İngilizce 9-1, Matematik 19-1, Fen 19-1 yaptım.
İyi ya yinede sayısal çok puan getiriyor daha önce ateistlik deistlik vs vs diğer dinleri ideolojiler hakkında fazla araştırma yapmışsan din kültürünü ister istemez iyi yapıyorsun ateis bir arkadaşım var din kültürü hep full

Bir an önce sil. Bütün sosyal medyanı sil ve hesaplarını kilitle. Üniversite öğrencisi olarak şunu özellikle tavsiye ederim: Kendinizi vücuden tatmin etmeyi bırakınız/ azaltınız. Netlerinde ki artışı göreceksin.

Bir gün bir bilgine öğrencisi gelmiş,
-Hocam ezber yapamıyorum. Çalışamıyorum.
Bilge,
-Harama bakmayı bırak.

Bir an önce sil. Bütün sosyal medyanı sil ve hesaplarını kilitle. Üniversite öğrencisi olarak şunu özellikle tavsiye ederim: Kendinizi vücuden tatmin etmeyi bırakınız/ azaltınız. Netlerinde ki artışı göreceksin.

Bilge,
-Harama bakmayı bırak.
Tam olarak anlamadım.

Tam olarak anlamadım.
Boş konuşmuş işte anlamaya gerek yok.

Bilge,
-Harama bakmayı bırak.
Adamı ders çalışsın diye tüm hayattan koparmaya çalışıyorsun. Ne yapsın bu çocuk? Bir şey yapmayıp robot gibi sabah akşam sadece ders mi çalışsın? Sakın bu adamın dediklerine uyma kardeşim. Tüm zamanını derse verme kafan allak bullak olmasın benden sana tavsiye. Bu kadar takma kafana dünyanın sonu değil. Hayatını da yaşa yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı