LGS öncesi ve sonrası ne yapılmalıdır?

LGS'den 1 gün önce LGS sabahı ve LGS sonrası neler yapılmalıdır?
Bir gün önce: Oyun oyna.
Sınav sonrası: Oyun oyna, bir ay sonra 9. sınıf konularına biraz bak ve paragraf problem çözmeye başla.

Sınavdan sonra artık özgürsün :)

LGS 1 hafta kala ders çalışılmamalı kafani toparlayıp gitmelisin LGS çıkışında da üzülme benimki cok kötü geçmişti agalarimla parkta kola çekirdek yapmıştım
Yani her türlü moralin yüksek olsun.

Bir gün önce: Oyun oyna.
Sınav sonrası: Oyun oyna, bir ay sonra 9. sınıf konularına biraz bak ve paragraf problem çözmeye başla.

Sınavdan sonra artık özgürsün :)
Keşke öyle olsaydı. Bize de özgürsün bundan sonra kafan rahat diye ama liseye geçince anlıyor insan.

Ben son gün çalışmadım sizde çalışmayın çok stres etmeyin LGS olduğum denemeler arasında kolaylardan biriydi inşallah istediğiniz olur kafaya pek takmayın.

Keşke öyle olsaydı. Bize de özgürsün bundan sonra kafan rahat diye ama liseye geçince anlıyor insan.

Dostum hiç özgür değilsin 9A geçtim bu taraf daha da zor.

Ben son gün çalışmadım sizde çalışmayın çok stres etmeyin LGS olduğum denemeler arasında kolaylardan biriydi inşallah istediğiniz olur kafaya pek takmayın.

Dostum hiç özgür değilsin 9A geçtim bu taraf daha da zor.

12ye geçtim kimse ders çalışmıyor biraz özgürlük var.

1 gün önce sakın ders çalışma lgs sabahı güzel bi kahvaltı yap ama ağır şeyler yeme lgs'ye gir sakın heyecan yapma unutma sana zor gelirse herkese zor gelir. sözel sayısal arası arkadaşlarınla soruları tartışma sınav sonrası rahatsın.

Geri
Yukarı