LGS sınavı konu açığı kapatılabilir mi?

ANTEPLI27

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:İ7-3770
Ram: Kingston DDR3 12 GB 1333Mhz
Anakart:Esonic H-61
Ekran kartı:AMD Radeon RX6500XT
Depolama:500Gb HDD 250Gb ssd
Meslek
Oto Tamir
Ben bu sene LGS'ye gireceğim. Matematikte her konuda eksiğim var. Soruları yapamıyorum. Fen de öyle ama onda yapabiliyorum 2-3 ünite hariç. İngilizceyi de kelime tekrarı ile kapatsam, her gün okusam, tekrar etsem kelimeleri... Bu açığı 25 günde kapatabilir miyim sizce? Paragraf çözmem falan çok iyi, diğer dersleri yapabiliyorum.

Ben bu sene LGS'ye gireceğim. Matematikte her konuda eksiğim var. Soruları yapamıyorum. Fen de öyle ama onda yapabiliyorum 2-3 ünite hariç. İngilizceyi de kelime tekrarı ile kapatsam, her gün okusam, tekrar etsem kelimeleri... Bu açığı 25 günde kapatabilir miyim sizce? Paragraf çözmem falan çok iyi, diğer dersleri yapabiliyorum.
Matematik dersini genel olarak kimse yapamadığı için çok bir etkisi olmaz eğer 5 matematik sorusu bile yaparsan puanın 350 üzeri olabilir. Genelde 5-10 tane herkesin yapabileceği sorular yapıyorlar yani sadece konu eksiğini tamamlasan yapabilirsin. Başarılar !

Sınav kolay olayacak, tavsiyem mart, nisan ve mayıs ayının örnek sorularını çıkartıp çözmen. Bende gireceğim kolaya benziyor başarılar kardeşim :)

Kesin bir bilgi olmadan öyle konuşma kardeşim, hem kolay olması çok da iyi bir şey değil üstlerde yığılma oluyor bu sefer.

Şöyle bir düşünürsek, çalışan için zor olması çok daha iyi. Çalıştıysa arkadaş sınavın çok zor olmasını ister. Mesela ben zor olmasını istiyorum ki, az kişi kazansın puanlar düşsün herkes liselere kolayca girsin. Ama son 2 sene içinde her LGS sınavı o verilen sorulara benziyor.

Sınav kolay olayacak, tavsiyem mart, nisan ve mayıs ayının örnek sorularını çıkartıp çözmen. Bende gireceğim kolaya benziyor başarılar kardeşim :)
Geçen senede öyle demişlerdi. Gerçi geçen senekiler çok şanslıydı onlara zor olsun bir zahmet.

Sana da başarılar onları çıkarıcağım.

Geri
Yukarı