LGS sınavına son 17 gün!

Umarım iyi puanlar alırsınız derim de vallahi ben bu kadar dandik sınavlar görmedim her şey olduğu gibi eğitimde para gıcık oluyorum şu doping reklamlarını görmekten.

Parası olan düdüğü çalar resmen özel okuldaki eğitimin %1 benim okulumda yok LGS döneminde deneme amaçlı hocalar bir kere fotokopi çektirme di.

Yani dönem boyu çalıştığımız bazı önemli Türkçe konularını boşuna çalıştığımız yüzümüze vuruldu gerçi bir yandan da işime geldi bu durum diğer insanları bilemiyorum.
Sadece siz çalışmadınız bu yüzden pek dert etmeyin, dil bilgisinin çıkmayacağı haberi zaten 1 ay önce falan verilmişti.

Çalışmıyorum. Zaten yan gelip yattım. İyi bir ders çalışacak odam olmadığı için ve istek gibi çoğu şey olmadığı için çalışmadım. Zaten çalışsamda bir anlam ifade etmez benim için. Çünkü ben çalışsamda o konuyu unuturum hemen. Matematiğim kötü zaten. Keşke odam olsaydı da kendi kariyerimi oluşturup iyi yerlere gelebilseydim...

Çalışmıyorum. Zaten yan gelip yattım. İyi bir ders çalışacak odam olmadığı için ve istek gibi çoğu şey olmadığı için çalışmadım. Zaten çalışsamda bir anlam ifade etmez benim için. Çünkü ben çalışsamda o konuyu unuturum hemen. Matematiğim kötü zaten. Keşke odam olsaydı da kendi kariyerimi oluşturup iyi yerlere gelebilseydim...
Odanın olması bir şey değiştirmez. Senin isteğin yoksa zaten başaramazsın. Olay sende bitiyor, odanda değil.

Odanın olması bir şey değiştirmez. Senin isteğin yoksa zaten başaramazsın. Olay sende bitiyor, odanda değil.

Değiştirir hem de nasıl. Odası olanları görünce üzülüyorum keşke benim odam olsa da diyorum. Zaten istekte yok ki. Oda olsaydı şu an ben odadan çıkmazdım. Hem duvarıma kendi ders programımı hazırlardım hem de istediğim gibi oturup yatardım. En azından ailemle de kavga etmezdim.

Değiştirir hem de nasıl. Odası olanları görünce üzülüyorum keşke benim odam olsa da diyorum. Zaten istekte yok ki. Oda olsaydı şu an ben odadan çıkmazdım. Hem duvarıma kendi ders programımı hazırlardım hem de istediğim gibi oturup yatardım. En azından ailemle de kavga etmezdim.
Oda, senin yapabileceğin şeyin sınırını %10 oranında arttırır sadece.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı