LGS son 1 ay kala 370 puan üstü alınır mı?

anakinssass

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. LGS'ye 1 ay kaldı ve benim deneme netlerim 340 ve ben bu puanı hiç çalışmadan alıyorum. Her hafta deneme yaparım. Sizce 1 ay kala çok sıkı çalışırsam 370 puan üzeri alır mıyım? Bir de hiç ders çalışasım yok. PC oyunlarına çok sardım bu ara, lütfen bilgi verin:( Son deneme netlerim Türkçe 18, İnkılap 9, Din 8, İngilizce 5, Fen 12, Matematik 3. Fen dersini zaten füzeltsem 350 garanti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Matematik çalışın, 3 net gerçekten çok az. Boş vaktinizde oyun oynamak yerine kitap okuyun. Bol bol paragraf sorusu çözün. Benim zamanımda paragrafın ritmi diye bir kitap vardı güzeldi o tavsiye ederim. Hala var mı bilmiyorum gerçi. Zaman azalmış olabilir ama hala hiçbir şey bitmiş değil. Çalışmayla her şey oluyor bol şans.

Matematiğe ciddi bir şekilde çalışman lazım sözel derslerinde neredeyse hiçbir sıkıntı yok. Sayısalda da biraz çalışırsan ve haftada 1 2 deneme çözersen eminim ki kazanırsın. Ayrıca anlamadığın soruları hocalarına atarsan eminim ki konuları daha iyi anlarsın. Şimdiden sınavda başarılar 😊

Full bile çekilir. Yeter ki çok çalış ve okuduğunu anla. Ben son 15 gün çalışarak 381 almıştım. (benim girdiğim sene okullar 100 puan attığı ve ben yatılı fen lisesine gitmek istemediğim için niteliksizdeyim. )

Öncelikle merhaba. LGS'ye 1 ay kaldı ve benim deneme netlerim 340 ve ben bu puanı hiç çalışmadan alıyorum. Her hafta deneme yaparım. Sizce 1 ay kala çok sıkı çalışırsam 370 puan üzeri alır mıyım? Bir de hiç ders çalışasım yok. PC oyunlarına çok sardım bu ara, lütfen bilgi verin:( Son deneme netlerim Türkçe 18, İnkılap 9, Din 8, İngilizce 5, Fen 12, Matematik 3. Fen dersini zaten füzeltsem 350 garanti.

Kanka üzgünüm ama sen bayağı göçmüşsün. Normal insan çalışmasa da 400 çok rahat alır.

Geri
Yukarı