LGS son 1 ayda kazanılır mı?

msamicanyildiz

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, LGS mağduruyum ve bu zamana kadar biraz çalıştım. Sözelde eksiğim yok denecek kadar az. Önümdeki 3 güne kadar sözeldeki eksikleri kapatıp tamamen sayısal çalışacağım. Sayısalda son konularda eksiğim var. Her gün genel deneme çözüp o gün içerisinde yanlış yaptığım konuları bitirmeyi planlıyorum. Denemelerim 360-480 arası geliyor (çok değişken oluyor o anki dikkatimi toparlama seviyeme göre). Son 15 günde ise örnek soruları bitireceğim. Sizce başarılı (%1'lik dilim) olabilir miyim ve çalışmalarla ilgili önerileriniz nelerdir?

LGS'ye girmiş biri olarak sayısalda fazlasıyla mantık-muhakeme sorusu çözmeni ve bolca soru çözümü dinleyerek soru mantığı anlamanı öneririm. Sayısal gerçekten çok zor sınavda, son konuları iyice öğren sonra zor mantık soruları çözmeye başla ve çözümlerini de dinle. Başarılar, inşallah istediğin yeri kazanırsın.

Ben LGS'ye 0 çalışmıştım :D
nereden paçayı yırttım dersen 6-7-8 sınıf ortalamalarından yüzdesi %81 yapıyordu bu sayede Anadolu lisesini kazanmıştım yoksa LGS'den 300 aldım 0 çalışmayla derslerin iyiyse 300'den çok rahat yüksek alırsın derslerin kötüyse çalışmanı tavsiye ederim benim gibi şanslı değilsen paçayı kurtaramazsın.

LGS'ye girmiş biri olarak sayısalda fazlasıyla mantık-muhakeme sorusu çözmeni ve bolca soru çözümü dinleyerek soru mantığı anlamanı öneririm. Sayısal gerçekten çok zor sınavda, son konuları iyice öğren sonra zor mantık soruları çözmeye başla ve çözümlerini de dinle. Başarılar, inşallah istediğin yeri kazanırsın.
Sence kökleyerek çalışarak %1'e girme şansım var mı?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı