LGS son 12 günde ne yapılmalı?

Günlük deneme at. Ve sınavın üniversite sınavından daha zor olduğun unutma :D

Hocam gözünüzde bu kadar büyütmeyin hiç çalışmayıp 363 almıştım zamanında bölgenin en iyi Anadolu lisesindeyim üniversite sınavına girdin mi hiç acaba daha zor diyosun 😂

Son güne kadar deneme çöz ve son gün kafanı rahatlat,kendini çok yorma zaten sınava girince tüm kaygıların inanılmaz bir şekilde uçup gidecek.Ben geçen sene girdim umarım senin de sınavın iyi geçer

Hocam gözünüzde bu kadar büyütmeyin hiç çalışmayıp 363 almıştım zamanında bölgenin en iyi Anadolu lisesindeyim üniversite sınavına girdin mi hiç acaba daha zor diyosun 😂

20 yaşındayım kardeşim. 363 ile puan Hakkari'de falan girdin herhalde o puana iyi Anadolu lisesi bulunmaz.

deneme çözmek harici ne yapabilirim?
En çok çıkan eksik konularınıza bakabilirsiniz. LGS'ye de gerçekten çok az kalmış, başarılar. Genellikle derslerden kaç net yapıyorsunuz? Belirtirseniz ona göre bir tavsiye verebilirim.

@CypIosh aslında yapacak çok bir şey de kalmamış. Şu saatten sonra konu çalışmak da işe yaramaz pek. Deneme çözün sadece yanlışlarınızı görün ve öğrenin. Doğru sorularınızı da analiz edin tabii ki nasıl yapıldığını öğrenin. Sırf bir iki net fazla yapmak için konu çalışmaya gerek yok. Mevcut netlerinizi koruyun yeter. Eğer bir aksilik olmazsa da deneme sınavından yaptığınız sonucun ya beş yukarısını ya da beş aşağısını yaparsınız sınavda.

Yeni konular

Geri
Yukarı