LGS sonrası nasıl hissediliyor?

Mide ilacı falan için kritik sınav bir de mola da kafanızı başka şeylere yormayın acaba bu şık mıydı gibisinden bazı kişiler mola da sorular hakkında konuşuyor duymamazlıktan gelin sonra stres olur sakin tutun kendinizi benden bu kadar LGS de iyi şanslar.😉
O sorular hakkında konuşan insanları biliyorum. Geçen yıl deneme sınavı olduğumuzda önümü keserlerdi bu soruyu ne yaptın diye. Sinir bozucu insanlar bence.

Üniversite sınavına hazırladığım sene hiç oynamadım. Sınavdan sonra hiçbir şey hissetmedim. Biraz rahatladım ama öyle dediğim gibi sabaha kadar oyun oynamakta gelmedi içimden. Oynamamaya çok alışmışım sanırım🤔
Lisede iyi çalış. Üniversite sınavına hazırlanırken zorlanmazsın. Baştan sıkı tut.

Şükür bitti diyorsunuz. İyi bir okul kazanırsanız (ben 1.06 ile Pertevnyal Lisesine girdim.) mutluluktan havaya uçuyorsunuz. Sonra 9. sınıfa başlayınca ağlatıyorlar. Bıraktığınız oyunlara kesinlikle geri başlamayın. 9. sınıf çok zor (yada ben online'da zorlanmış da olabilirim.).

LGS'ye girdikten sonra ve neredeyse 9 aydır oynamadığın bilgisayar oyunlarını oynamak vb. nasıl hissettiriyor? Rahatlıyor musun, korkuyor musun? LGS'ye girmiş birisi anlatabilir mi?

Kafayı mı bozdun sen sınavla? Sanki 500 puan alınca zengin mi oluyorsun. Ayrıca 9 ay oyun oynamamak ne demek ben LGS yılı 10 saat oyun oynayarak 400 puan aldım kafayı mı yediniz arkadaşım?

Kafayı mı bozdun sen sınavla? Sanki 500 puan alınca zengin mi oluyorsun. Ayrıca 9 ay oyun oynamamak ne demek ben LGS yılı 10 saat oyun oynayarak 400 puan aldım kafayı mı yediniz arkadaşım?
Hocam ben oyun oynamayı denedim kafam dağılsın diye ama içim rahat etmedi sildim. Sınav psikolojisi çok ilginç.

Geri
Yukarı