LGS sonucu için nereye itiraz edilir?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Sorum baslikta LGS sonucuna bakarken birkac şey fark ettim inkilaptan 2 yanlışım vardi kitapçıkta 1 yanlışım çıktı dinden 7 doğru 3 yanlışım vardi 7 doğru 2 yanlışım çıktı. Ben 10 tane isaretlemistim. Mat ve fenden toplam 2 tane yanlışım çıktı ancak ben 17 2 ve 16 3 bekliyordum 16 3 ve 15 3 çıktı. Sorun olan su ki ben kodlamalarımı 2 bölümde de 5 dakika kontrol ettim. Ne olmuş olabilir? Nereye itiraz edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum baslikta LGS sonucuna bakarken birkac şey fark ettim inkilaptan 2 yanlışım vardi kitapçıkta 1 yanlışım çıktı dinden 7 doğru 3 yanlışım vardi 7 doğru 2 yanlışım çıktı. Ben 10 tane isaretlemistim. Mat ve fenden toplam 2 tane yanlışım çıktı ancak ben 17 2 ve 16 3 bekliyordum 16 3 ve 15 3 çıktı. Sorun olan su ki ben kodlamalarımı 2 bölümde de 5 dakika kontrol ettim. Ne olmuş olabilir? Nereye itiraz edebilirim?

Düzgün kodlayamamış olabilirsin ve bundan dolayı makine okumamış olabilir.

Kodlamayı yaparken bazı bölümleri tam doldurmamış, silik doldurmuş veya işaretlediğin şıkkı silerken tam silememiş olabilirsin.

Forumda öğretmen olan var mı? Arkadaar yardım edebilir misiniz?

Her şey olmuş olabilir arkadaşım ancak yapabileceğin benim bildiğim pek bir şey yok gibi.

Hayır gozetmene gösterdim sorun olmaz dedi.

Burada açılacağı zaman yazıyor ama dikkate bile almazlar.

Kodlamayı yaparken bazı bölümleri tam doldurmamış, silik doldurmuş veya işaretlediğin şıkkı silerken tam silememiş olabilirsin.

Düzgün kodlayamamış olabilirsin ve bundan dolayı makine okumamış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı