LGS sonucum nasıl?

Kolay olması iyi bir şey değil. En iyisi orta zorlukta olmasıdır.
Maalesef ben matematik dersinde yeni nesil soruları çözmekte zorlanıyorum. Bu sebeple önümüzdeki sene LGS zor olursa okula 1 yıl geç başlamakta pişman olacağım.

@TRBEY Bir de LGS sınavında imza istiyorlar mi? Çünkü bir türlü düzgün imza atamıyorum.

Son düzenleme:
Maalesef ben matematik dersinde yeni nesil soruları çözmekte zorlanıyorum. Bu sebeple önümüzdeki sene LGS zor olursa okula 1 yıl geç başlamakta pişman olacağım.

@TRBEY Bir de LGS sınavında imza istiyorlar mi? Çünkü bir türlü düzgün imza atamıyorum.
2 kez optiklere, bir de yoklama kağıdına imza atıyorsun. Bir şey karala bakan yok zaten.

Hayırlı olsun, 60-70 lise hariç (benim dönemimde benzer yüzdelikle kapatan bir lisenin sıralaması bu küsürdü, tam hatırlayamıyorum ama anlatabilmişimdir umarım) tüm devlet liselerine rahat girersin. Manisa Fen Lisesi'ni de nakillerde zorla derim, Halil Kale'den daha iyi diye biliyorum.
Ha bana sorarsan ikisine de gitme, maddi durumun varsa yabancı liselere gitmeye çalış (İzmir Amerikan Koleji, Saint Joseph, Sankt George vs). Yoksa da burs için başvurursun tutarsa da gitmeni öneririm. Alman-Avusturya liselerinden birine girersen üniversiteyi Almanya'da okumak vs. çocuk oyuncağına döner misal, dil sorunundan kurtulursun en basit haliyle. Dersen ki bu işler bana ters, o zaman da Halil Kale, Manisa Fen vs. kötü okullar değiller. Sadece daha iyisi varken bunlara takılmaya gerek yok.
Not: Evet, biraz kuyruk acım var🙂

458 %2, 02 hayal ettiğim gibi gelmedi, istediğim lise 1,89 ile kapatmış geçen sene. Bakalım bu sene ek tercih zart zurt uğraşacağız sizce gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı