LGS taktikleri

Bu sınavlar çalışmaya göre falan değil. Kardeşimden biliyorum. Haftalık pazar günleri test kitabı almaya giderdik. Gitti 430 puan aldı. Yaşıtı yeğenim hiç çalışmadı. Okula gidip sürekli uyuduğundan da öğretmenleri şikayet ediyordu. 480puan aldı. Bence bu sınavlar dikkat ve zeka üzerine. Çalışarak da günde 1500 soru çözersen anca olur diye düşünüyorum.

Trol müsünüz bilmiyorum ama eğer değilseniz soruların nasıl bir şey olduğunu bilmediğiniz kesin 1500 soruyu çözmek 3000 ila 4500 dakika arasında olur yaklaşık.

Trol müsünüz bilmiyorum ama eğer değilseniz soruların nasıl bir şey olduğunu bilmediğiniz kesin 1500 soruyu çözmek 3000 ila 4500 dakika arasında olur yaklaşık.
Siz de sınava girecekler arasında mısınız bu sene ? Zeka yoksa olmaz demek istemişim bunu çıkaramıyorsanız sınava girmemenizi tavsiye ederim.

Boş yapmak kelimesini nereden çıkardınız? Bu arkadaş doğmadan önce okula başladım ben kaç nesilin bilgisini tecrübe edindim. Ben 3. derece denklem çözüyordum 8. sınıfta. Denklem sormayı bırak matematikte problemden başka bir şey yok neredeyse. Hele o sordukları üslü sayı sorusunu yapamayan lise okumasın.

Her şey zeka kısmına boş yaptığınızı söyledim demek ki yiğeniniz doğru çalışmış.
Çok değil doğru çalışmak önemli.

Siz de sınava girecekler arasında mısınız bu sene? Zeka yoksa olmaz demek istemişim bunu çıkaramıyorsanız sınava girmemenizi tavsiye ederim.

Ben sadece günde "1500 soru çözerseniz olur" demenizden dolayı yazmıştım.
Son bir şey daha her dersten 4000 5000 arası soru çözdükten sonra çok fazla bir anlamı kalmıyor bence soru çözmenin çünkü soruözmenin amacı soru tarzlarını ezber. Özür dilerim öğrenmek bundan sonra denemelere ağırlık vermek daha mantıklı.

Son düzenleme:
Agalar ben de 7. sınıfım, test kitabına bakmam. Bir kere oturmuştum beceri temelli testlere, zorla 50 soru çözmüştüm. NarTest olunca konu, kitabı yırtıp atmak istiyorsunuz. Ben şeyi beceremiyorum. Kitabı açıyorum, 2 soru çözüyorum aşırı sıkılıyorum. Devamını getirebilirsem gidiyor ama tabii 50'den sonra yastıkla WWE oynamaya başlıyorum. Sizce 7. sınıfta haftada kaç soru çözmek gerekli? (irade yok bende, her gün ders çalışamam hafta sonu abanırım, o yüzden haftada diye soruyorum.)

Agalar ben de 7. sınıfım, test kitabına bakmam. Bir kere oturmuştum beceri temelli testlere, zorla 50 soru çözmüştüm. Nartest olunca konu, kitabı yırtıp atmak istiyorsunuz. Ben şeyi beceremiyorum. Kitabı açıyorum, 2 soru çözüyorum aşırı sıkılıyorum. Devamını getirebilirsem gidiyor ama tabii 50'den sonra yastıkla WWE oynamaya başlıyorum. Sizce 7. sınıfta haftada kaç soru çözmek gerekli? (irade yok bende, her gün ders çalışamam hafta sonu abanırım, o yüzden haftada diye soruyorum.)

Haftada 10 soru çözmüyordum ben2 dönem başladım bende 8.sınıfta derse.

Agalar ben de 7. sınıfım, test kitabına bakmam. Bir kere oturmuştum beceri temelli testlere, zorla 50 soru çözmüştüm. NarTest olunca konu, kitabı yırtıp atmak istiyorsunuz. Ben şeyi beceremiyorum. Kitabı açıyorum, 2 soru çözüyorum aşırı sıkılıyorum. Devamını getirebilirsem gidiyor ama tabii 50'den sonra yastıkla WWE oynamaya başlıyorum. Sizce 7. sınıfta haftada kaç soru çözmek gerekli? (irade yok bende, her gün ders çalışamam hafta sonu abanırım, o yüzden haftada diye soruyorum.)

Hocam neden nardan başladınız? Onlar çok kazık ya ilk ondan başlarsanız çok normal.
Ama diğer konulara birşey diyemem.

Hocam neden nardan başladınız? Onlar çok kazık ya ilk ondan başlarsanız çok normal.
Ama diğer konulara bir şey diyemem.

Hocam ben biraz Extreme seviyorum, o yüzden Nar aldım. Bir tane kazanım için test kitabınız varsa yanında güzel gider ama. Seneye de Nar'ı almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı