LGS tüm sorular soru bankasi

Tüm soruları içeren soru bankası almanızı önermem. Çünkü "A" yayını Türkçe'de iyiyken matematik dersinde saçmalayabiliyor.
Paragraf soru bankası olarak hız yayınlarını önerebilirim.

Matematikte kurmay yayınlarının fenomen kitaplarını öneririm. Fenomen a ve fenomen b. A orta seviye, yeni nesil soruları çözmeyi kolaylaştırıyor. B ise tam yeni nesil ama sorular zevkli.

Sayısal tarafında çap veya mozaik tavsiye ediyorum genelde. Sözel tarafında konu tekrarı olarak hız yayınları kullandım sürekli.
Ayrıca eğer ileri seviyeye geciceksen, muba veya eis tavsiye ederim. Muba soruları genelde çok iyi oluyor.

Sayısal tarafında çap veya mozaik tavsiye ediyorum genelde. Sözel tarafında konu tekrarı olarak hız yayınları kullandım sürekli.
Ayrıca eğer ileri seviyeye geciceksen, muba veya eis tavsiye ederim. Muba soruları genelde çok iyi oluyor.
Bu ilk test kitabım olacak başlangıç olarak hangisini alayım?

Bu ilk test kitabım olacak başlangıç olarak hangisini alayım?

Başlangıç olarak hep hız yayınları kullanıyordum, soruları gayet anlaşılır ve kısa oluyor. Uzun soruları da var tabii, yeni nesil diye geçiyor zaten. Öğretmenlerine sor, sana bir deneme versinler, sonucuna göre test kitabı önerirler.

Tüm dersler soru bankası önermem, bazı yayınların bazı dersleri iyi olurken, bazı dersler kötü oluyor. Başlangıç olarak Hız'ı önerebilirim, genel olarak tüm derslerdeki soruları iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı