LGS ve Deneme Sonuçları Aynı Gelir mi?

Merhaba önceki senelerden girmiş abilerimin cevaplamasını istediğim için açtım bu konuyu. Ben bu sene LGS'ye gireceğim çok fazla çalışmadım ama denemelerin geneli 440 geliyor 488'e kadar çıktım. 50 tane deneme oldum dönem başından beri. Geçen yarı dönemin deneme ortalaması 440 mesela. Ama LGS'de sonucum gene böyle mi gelir, yoksa denemeler ile LGS farklı mı oluyor vs.? (Genel olarak sorunum Türkçede.)
Kardeşim hep denemelerde en fazla 1-2 yanlış yapan arkadaşım LGS de 410 aldı yani aynı sonuç gelmeyebilir stres yapmazsan aynı puanları alabilirsin ben mesela 450 480 arası alıyodum yine aynı aralıkta 460 geldi

Ben de LGS'ye gireceğim kanka. Fena geçirecekler, amacın fen lisesi değilse fazla dert etme.
Sanmıyorum. Bu seneki LGS, 2018-2019 LGS'ye benzer olacak deniyor ve örnek soruların da zorluk seviyesini göz önünde bulundurursak çok zor olmaz gibi. Artı olarak LGS'nin denemelerden daha kolay olduğuna dair kalıbımı basarım. En azından sorularında mantık yürütmek daha mümkün ve mantık yürüterek çözülebilir sorular oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı