LGS zor mu?

@Narqo şimdiden dert etmeni gerektirecek bir durum da açıkçası yok. Matematiği iyi tut yeter. Matematik yapabilmek çok büyük bir avantajdır. Sözel dersler yapılır bir şekilde. Matematiği yapabilen diğer dersleri zorlanmadan rahat yapar.

Sayısal kısım evet biraz zor kendimden örnek vereyim
Sözeli Full yaptım fakat sayısalda 13 yanlışım vardı kötü bir okula gitmesemde istediğim okullar 2-3 puanla kaçtılar matematik netleriniz çok önemli 1 soru 1 sorudur ve önemlidir buna göre çalışın.

Calisan daglari asar, calismayan duz yolda sasar.
Siz temelinizi iyi tutun, konulari iyice ogrenin LGS 8'de ana konu olacak sey. 6. Sinifta stres yapmaniza gerek yok. Bu dersleri salmaniz gerektigi anlamina da gelmiyor. Her sey kararinda, 6. Sinifta arkadaslarinizla oyun oynayin, tenefuslerde topun pesinde kosun, kisaca cocuklugunuzu yasayin. 8'de calismaya baslayinca bunlari yapmaya ''cok'' zamaniniz olmayacak.
Zorluga geri donersek, ben 2 sene once girdim. O zaman kimisi zor diyordu kimisi kolay. Ben kendi yorumumu eklemeyi cok istemiyorum yani benim icin cok iyi gecmesi veya kotu gecmesi sizin icin bir seyi degistirmeyecek. Oyle her yerde soylemek istedigim bir sonucum da yok. Cok merak ederseniz sorabilirsiniz ama.
Zorlukla ilgili su da var, 2 sene icinde ne olacagi hic belli olmaz. Belki LGS olmaz, bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı