LGS'de 425 puanla yüzdelik dilim ne olur?

Emooom

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Puanım 425. Optiğimi kontrol ettim. Bu sene yüzde kaçlık dilime girerim ?Aslında sınav pek iyi geçmemişti ama olsun. 1 yanlış Türkçe, 1 yanlış din, 1 yanlış fen ve 5 yanlış 4 boş matematik. Sizce kaçlık dilimde olurum?

Puanım 425. Optiğimi kontrol ettim. Bu sene yüzde kaçlık dilime girerim? Aslında sınav pek iyi geçmemişti ama olsun. 1 yanlış Türkçe, 1 yanlış din, 1 yanlış fen ve 5 yanlış 4 boş matematik. Sizce kaçlık dilimde olurum?

Kimse bilemez bu sene matematik zordu.

Puanım 425. Optiğimi kontrol ettim. Bu sene yüzde kaçlık dilime girerim ?Aslında sınav pek iyi geçmemişti ama olsun. 1 yanlış Türkçe, 1 yanlış din, 1 yanlış fen ve 5 yanlış 4 boş matematik. Sizce kaçlık dilimde olurum?
Ben de bu yıl girdim benim de puanım 420 civarı gelicek. Diğer yıllarda yüzde 4'lük dilim civarı yapıyor ama bu yıl sınav biraz dengesiz olduğu için geçen yıllara göre yüzdelik çok oynayacak diyor hocalar.
Hocam optiği nasıl kontrol ettiniz? Vermiyorlar ki?
Kitapçık demek istemiş herhalde.

Kesin bir şey söyleyemeyiz ancak bence en kötü %6-7 olur gibi. Bundan 2 yıl önce girmiştim 460 civarı puan ile %3'lük dilime giriliyordu ancak matematik ile ilgili çok zordu gibi muhabbetler yoktu. Ama belki bu yıl uzaktan eğitim falan olduğu için çocuklara zor gelmiş olabilir. Fakat bence en kötü ihtimalle puanlı bir anadolu lisesine girersiniz.

Geçen yıl 430 ile 3.7'lik dilimdeydim. Ama matematik zordu falan demeyin. Geçen yıl 13 doğru yapmak için fene 30 Dk'dan az ayırdım.(her yıl mat zor olur zaten.)

Geçen yıl 430 ile 3.7'lik dilimdeydim. Ama matematik zordu falan demeyin. Geçen yıl 13 doğru yapmak için fene 30 Dk'dan az ayırdım.(her yıl mat zor olur zaten.)
Bu yıl girdim geçen yılı da çözdüm. Geçen yılı çözdüğümde 17D 1Y 2B çıktı bu yıl sınava girdiğimde 12D 5Y 3B. Matematik zordu demeyin diyorsun birde. Ayrıca biz hiç eğitim almadık.

Yeni konular

Geri
Yukarı