LGS'de kodlanmamış optiği gözlemci alır mı?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sınavım cok iyi geçti ancak bundan çok korkuyorum sayısali sonda kontrol etmiştim bir problem yoktu, sozeli hatırlamıyorum. Ancak kitapçık türünü sozeldeyken sanırım kodlamadim ve gözetmen geldi kodla dedi. Sayisalda da böyle bir şey olsa uyarması gerekir miydi? Çünkü optigime baktı çıkmadan tamam çıkabilirsin dedi. Böyle bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kodlamadıysanız sınavınız gitmiş olabilir.Gözetmen ise dalgınlıktan çıkabilirsin demiş olabilir.Umarım kodlamışsınızdır.

Merhaba sınavım cok iyi geçti ancak bundan çok korkuyorum sayısali sonda kontrol etmiştim bir problem yoktu, sozeli hatırlamıyorum. Ancak kitapçık türünü sozeldeyken sanırım kodlamadim ve gözetmen geldi kodla dedi. Sayisalda da böyle bir şey olsa uyarması gerekir miydi? Çünkü optigime baktı çıkmadan tamam çıkabilirsin dedi. Böyle bir şey olabilir mi?
İtiraz edersenizde büyük ihtimalle kodlasaydın bu onun vazifesi değil,gibi şeyler söylerler.

Hocam kodlamadıysanız sınavınız gitmiş olabilir. Gözetmen ise dalgınlıktan çıkabilirsin demiş olabilir. Umarım kodlamışsınızdır.

İtiraz edersenizde büyük ihtimalle kodlasaydın bu onun vazifesi değil, gibi şeyler söylerler.

Hayır sınav sonunda baktı optigime tamam çıkabilirsin dedi o esnada herkesin sınavı bitti zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı