LGS'ye 3-4 ay kala çalışıp %7'lik dilime girebilir miyim?

LGS için bu zamana kadar 1 tane bile kitap bitiremedim çalışmadım daha doğrusu sözel derslerim çok iyi ama aynı şeyleri sayısal için söyleyemem LGS için şartlarım iyi test kitaplarım var son 3-4 ay kala çalışıp 7'lik dilime girmek istiyorum deneme netlerim 50-55-60 falan zor gibi görünüyor ama inşallah yaparım 😂.
Hayvan kadar soru çözmen lazım özellikle Matematik ve fen

Düzenli olarak son 2-3 ay çalışarak %4.5'a girmiştim. Bol bol branş denemesi çöz. Düzenli olarak paragraf ve sözel mantık soruları çöz. Ve matematiği sakın ihmal etme. Sınavı kazandıran kısım matematik.

Dostum. Ben 2020 de girdim. Şu an 10. sınıfım. Son 3 ay çalışarak 6'lik dilime girdim. 410 puan aldım. Eğer kendine güvenirsen başarırsın. Günlük minimum 500 soru çözmen gerekiyor ama. Benim günlük 1000 soru ve üzeri çözdüğüm günler bile oluyordu.
uzaktan yakından alakası yok. Günde 1000 soru çözdüğünü söyleyen çoğu arkadaşım batırdı. Önemli olan ne kadar çözdüğün değil, yanlışlarını anlayıpta çözmektir bence. Ben de böyle yapıyorum günde 100 soru + tekrar kafi oluyor ve puanım gittikçe artıyor. Yani dostum kendini 500 soru 1000 soru diye kasma😃

Geri
Yukarı