LGS'ye 3 ay kala nitelikli lise kazanılır mı?

Matematik haricinde kolay zaten. Adamlar bütün zorluğu matematiğe koymuş. Sanki "öğrencileri nasıl çıldırtabiliriz?" diye düşünmüşler ve yeni nesil soruları bulmuşlar.
Matematik sadece dikkat istiyor. Şahsen sözel de bana zorlayıcı gelmişti.

Aslında o kadar zor bir sınav değil ya.

Hocam bende geçen hafta (sanırım )burada konu açtım. LGS'ye şu andan itibaren başlasam çalışmaya nitelikli bir lise olur mu diye. O zamandan beri çalışıyorum ve dün bir deneme yaptım. Çalışmadan önce genellikle 270-300 geliyordu puanım. Dün ise 395 yaptım. Yani çalışınca oluyor. He belki benim çözdüğüm kaynak çok basittir bilemem ama çalıştığımı biliyorum. Çalışınca her şey olur bence. 😄

Hocam bende geçen hafta (sanırım )burada konu açtım. LGS'ye şu andan itibaren başlasam çalışmaya nitelikli bir lise olur mu diye. O zamandan beri çalışıyorum ve dün bir deneme yaptım. Çalışmadan önce genellikle 270-300 geliyordu puanım. Dün ise 395 yaptım. Yani çalışınca oluyor. He belki benim çözdüğüm kaynak çok basittir bilemem ama çalıştığımı biliyorum. Çalışınca her şey olur bence. 😄
Zaten bir anda 460 gibi puanlar olmaz. Bende 350'lerle başlamıştım. Ama sonuç olarak çok daha iyi bir puan yaptım.

Ben de 360-400 arasında bir yerdeyim. Nisan ayında netlerimi artıracağım.

Hepinize merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki LGS sınavına 3 ay kaldı. Sıfırdan tekrar yapmayı düşünüyorum. Geriye kalan zamanımda da test, deneme ve paragraf çözmeyi hedefliyorum. Günde 4-6 saat çalışarak nitelikli bir lise kazanabilir miyim? Günde kaç soru çözmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
Son 1 ay genel tektar çalıştım ve sene başından beri deli gibi çalışan arkadaşımdan yüksek puan yaptım fazla kasmayın anlamaya bakın konuları.

Yeni konular

Geri
Yukarı