LGS'ye 49 gün kala nasıl çalışlılmalı?

Anıl Balcı

Zeptopat
Daha fazla  
LGS'ye 49 gün kaldı ve çalışamıyorum. Bilgisayardan müzik dinlerken bilgisayarın sesi çok geliyor. Dikkatim de YouTube'a kayıyor. Masaya zorla oturuyorum ve ödev dışında hiçbir şey yapmıyorum. Tamam çalışacağım diyorum ama ertesi gün yine YouTube'a giriyorum. Yardımcı olur musunuz?

LGS'ye 49 gün kaldı ve çalışamıyorum. Bilgisayardan müzik dinlerken bilgisayarın sesi çok geliyor. Dikkatim de YouTube'a kayıyor. Masaya zorla oturuyorum ve ödev dışında hiçbir şey yapmıyorum. Tamam çalışacağım diyorum ama ertesi gün yine YouTube'a giriyorum. Yardımcı olur musunuz?

Biz ne dersek diyelim bence çalışma isteğin yoksa boşuna önce kendine istek kazanmalısın günde 4-5 saat çalışman yeterli olacaktır konu eksiğin varsa daha fazla olabilir yoksa daha az olabilir.

Temelin varsa son günler çalışman yeterli oluyor. Ben 3 gün kala çalışıp fen lisesi kazanmıştım.
knk okulumun fen lisesinden 45 bursum var okul geçen sene yüzde 2 lik dilimi almış
Temelin varsa son günler çalışman yeterli oluyor. Ben 3 gün kala çalışıp fen lisesi kazanmıştım.
knk yüzde 2 lik dilimdeki liseden yüzde 45 bursum var

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı