LGS'ye girerken heyecansızlık normal mi?

Eğer gerçekten çalışdıysan rahat gir sınava ben çalıştığım için ailem heyecanlanma diyordu bende dedim ne heyecanlanacağım sonuçda çalıştım okadar hakkımı alırım dedim ve fen lisesi olmasa da güzel bir liseye girebildim.

Çok normal çünkü herkes yoruldu artık çalışacak hevesimiz de kalmadı. Bana göre son 2 hafta fazla çalışmak yanlış hem 2 haftacık kaldı diyorlar hem her gün yorula yorula çalışıyoruz. Eğitim yüzünden soru çözemiyorum artık.

Çok normal çünkü herkes yoruldu artık çalışacak hevesimiz de kalmadı. Bana göre son 2 hafta fazla çalışmak yanlış hem 2 haftacık kaldı diyorlar hem her gün yorula yorula çalışıyoruz. Eğitim yüzünden soru çözemiyorum artık.

Acayip haklısın Hakkari'de falan mı yaşıyorsun.

Orada yaşamıyorum ama uzaktan eğitimde rahat bırakmıyorlar. Artık çalışma hevesim de gitti bir de ders çalışamıyorum diye vicdan azabı çekiyorum bazen. Ama artık kimse takmasın bu kadar bence 9 ay çalışmışız bu durum çok normal.

Haklısın moraller 0 zaten artık 100'den fazla soru çözemiyorum.

Neden bağırdı ki hocam?
Matematik sınavı bitti ama kalem hala elimdeydi. Tabi heyecana bağlı olarak elimdeki kalem de kitapçığın orada olunca "Bir daha aynısını görürsem iptal ederim!" dedi ve sonra ağladım. Hatta o heyecandan doğru yaptığım 1 soruyu yanlış işaretlemiştim. Türkçede 8 yanlışım vardı ve İngilizcede bir yanlışım vardı. Sonra hatta fen hocam "Sen İngiliz misin lan!" demişti. Ondan sonra kendi kendime demiştim diğer sınavda 1 yanlış yapacağım diye. Sınıftaki herkese de bunu demiştim. Gerçekten de öyle oldu. O sınavı daha daha zor yapsalar gene 1 yanlış yapardım çünkü o kadar seri yapıyordum ki soruları. 🤣

Haklısın moraller 0 zaten artık 100'den fazla soru çözemiyorum.
Boşver bence 100 soru gene iyi ben de her gün okulun denemesini çözüyorum bir de Matematik il soruları veriyorlar, sana tek tavsiyem var her gün ya da 2 günde bir deneme çöz ve eksiğin olduğu branşın branş denemesini çöz. Saçma sapan 300 soru çözenler gereksiz çalışıyor bence.

Geri
Yukarı