LGS'ye hiç çalışmadım ve matematiğim berbat ne yapacağım?

Cidden öyle mi? Çünkü gitmek istediğim okulu 5 puan ile kaçırıyorum :(.

Yok ya yalan 5 puan için kimse kimseye okula almamazlık yapmaz okulların prensibi şu düşük olsun nasıl olsa ben bunları meslek liselerine şutları sıkıntı olmaz tarzı ama 9. sınıfta matematiğe aşırı derecede çalışmanız gerek haberiniz olsun sayısal derslere önem verin. 50.25 ile zar zor geçtim 1. dönem yoksa kalıyordum çoğu arkadaşım sırf Matematik yüzünden belge alamadı.

Yok ya yalan 5 puan için kimse kimseye okula almamazlık yapmaz okulların prensibi şu düşük olsun nasıl olsa ben bunları meslek liselerine şutları sıkıntı olmaz tarzı ama 9. sınıfta matematiğe aşırı derecede çalışmanız gerek haberiniz olsun sayısal derslere önem verin. 50.25 ile zar zor geçtim 1. dönem yoksa kalıyordum çoğu arkadaşım sırf Matematik yüzünden belge alamadı.
Yanlış bilgi olmuş. Nitelikli liseler puanınız 0.01 yetmese bile almıyor. Bu liseler de 5 puanı babasının hayrına görmemezlik yapmaz.

Benim oturduğum yerde sınavla alan lise yok yani sorun da yok :D.
Şuan tek isteğim o istediğim liseye girebilmek gerçekten çok istiyorum 6-7-8. sınıfların ortalamasını istiyor minimum kaç istediğide belli değil ama hepsi 85 oluyor umarım girebilirim
İyi o zaman ben geçtim 6-7-8 ortalamam 81 :D.

Dostum, gerçekten geçmiş olsun ☹,LGS çalışman ve bu işi başarman çok zor sınava zaten 3 hafta var bende giriyorum sınava ve 1.dönemin başından beri çalışıyorum dershaneye gidiyorum buna rağmen.
Denemelerde 375 gibi puanlar alıyorum, bence merkezi yerleştirme yapmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı