LGS'ye kacinci sinifta calisilmali?

Profilde yaş 16? Neyse 7 sonu 8 başı iyi olur. LGS ilk senesinde girdim, hiç çalışmadım yanlış hatırlamıyorsam yüzdelik dilim %9 idi. Kişiden kişiye değişir.
Bu arada şimdiden matematiğin temelini hazırlaman lazım, şimdi matematiğin iyi olmazsa 8’de mümkünatı yok toparlayamazsın. Ben liseye geçmeden önce 5. 6. sınıf matematik kitaplarını bitirdim. 😁

Kişiden kişiye değişir ben 8.sınıfın sonlarına doğru başladım çok yüksek alamadım ama ortalamam yüksek olduğu için iyi bir liseye gidebildim. Yani sen 6.7.8 sınıf not ortalamanı yüksek tut ki LGS'den düşük alırsan o ortalama sayesinde iyi bir liseye yerleşe bilesin.

Profilde yaş 16? Neyse 7 sonu 8 başı iyi olur. LGS ilk senesinde girdim, hiç çalışmadım yanlış hatırlamıyorsam yüzdelik dilim %9 idi. Kişiden kişiye değişir.
Bu arada şimdiden matematiğin temelini hazırlaman lazım, şimdi matematiğin iyi olmazsa 8’de mümkünatı yok toparlayamazsın. Ben liseye geçmeden önce 5. 6. sınıf matematik kitaplarını bitirdim. 😁
kabul etmedi o yüzden mecbur 16 olacak şekilde girdim
Diğer herkese teşekkür ederim ben kişisel olarak da yüksek not istediğim için 7 ortasında başlarım herkese tesekkurler.

Yeni konular

Geri
Yukarı