LGS'ye kolu kırıldığı için giremeyen birine telafi sınavı yapılır mı?

Physic

Hectopat
Yer
Bartın
Evet arkadaşlar, malum LGS'ye son 13 gün ve tam da sınava haftalar kala arkadaşım nasıl becerdiyse artık 2 kolunu da kırmış hareket ettiremiyor. Yemeği dahi annesi yediriyor. Çocuk acayip çalışkan. Denemelerden en az 410 falan alırdı. Şimdi bu çocuk o sınava nasıl girecek? Telafi sınav falan olur mu çocuğa? Yazık olacak yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar, malum LGS'ye son 13 gün ve tam da sınava haftalar kala arkadaşım nasıl becerdiyse artık 2 kolunu da kırmış hareket ettiremiyor. Yemeği dahi annesi yediriyor. Çocuk acayip çalışkan. Denemelerden en az 410 falan alırdı. Şimdi bu çocuk o sınava nasıl girecek? Telafi sınav falan olur mu çocuğa? Yazık olacak yoksa.
Sanırsam OBP'li okula mahkum kalır.

Bir kişi telafi sınav yapacaklarını sanmam. Öyle bir şey görmedim de bu zamana kadar. Okul sınavı değil ki bu telafisi olsun.

Gencecik yaşta bir çocuk. Her şey başına gelebilir. Telafi sınavları yapılıyor. Bilginiz olmadan konuşmanız ilginç.
Aynen kanka ortaokul sınavı bu zaten. :D 1 çocuk için herkes toplanır yeniden sınav hazırlarlar. :D
Gencecik yaşta bir çocuk. Her şey başına gelebilir. Telafi sınavları yapılıyor. Bilginiz olmadan konuşmanız ilginç.
Varsa kaynak at görelim. Ben baktım böyle bir şey yok. Sen galiba ortaokul sınavı ile karşılaştırdın. :D Adamlar Kovid varken bile tedavi gören ögrencilere hastane de sınav hizmeti sunuyor. Sen telafi yapacak diyon. Hahah belli kimin bilgisi olmadan konuştuğu.

Aynen kanka ortaokul sınavı bu zaten. :D 1 çocuk için herkes toplanır yeniden sınav hazırlarlar. :D

Varsa kaynak at görelim. Ben baktım böyle bir şey yok. Sen galiba ortaokul sınavı ile karşılaştırdın. :D adamlar kovid varken bile tedavi gören ögrencilere hastane de sınav hizmeti sunuyor. Sen telafi yapacak diyorsun. Hahah belli kimin bilgisi olmadan konuştuğu.

😂 Ne diyorsun? Aynı LGS gibi toplu telafi sınavı yapılıyor. O çocuğa özel değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı