LGS'ye son 18 gün

Hurry

Centipat
LGS'ye 18 gün kaldı son 40 gün kalana kadar çok çalışmamıştım son 40 gündür çalışıyorum hedefim 400 puan sizce yapabilir miyim? Yapamazsam diye korkuyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'ye 18 gün kaldı son 40 gün kalana kadar çok çalışmamıştım son 40 gündür çalışıyorum hedefim 400 puan sizce yapabilir miyim? Yapamazsam diye korkuyorum :(

Çalışıp 400 puan yapamazsan korkma üzülme yoluna dümdüz ilerle çalışamayıp 400 puan beklersen hayatta başarısız olursun sen devamlı çalış durma Allah çalışan kulunu sever :).

18 günün var buralarda niye geziyorsun. Git ders çalış. Özellikle bakmadıysan bu sene ve geçen senenin örnek sorularına bak. Önceki senelerin sınavlarını zaman tutarak çöz. MEB geçen sene verdiği örnek sorulara bayağı benzer sordu ona göre. Gerçi bunları çoktan yapmış olman gerekir ama yapmadıysan da git ve bitir. Test kitabı varsa bırak. Sürekli deneme çöz. Ayrıca hedefin puan değil yüzdelik dilim olsun. Puan fark etmiyor. 2 sene önce 473 ile alan Galatasaray Lisesi geçen sene 500 ile aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı