LGS'ye son 6 gün kaldı

Herkese merhaba. LGS sınavına son 6 gün kaldı ve neler hissediyorsunuz? Açıkçası ben çok heyecanlı ve stresliyim. Evet böyle olmamam lazım ama günler geçtikçe daha da artıyor.

Hayatınızı lise değil üniversite belirleyecek.

Benim zamanımda TEOG vardı, doğru dürüst çalışmadan girip ortalama altı bir lisede okudum. Umarım sıkı çalışmışsındır ve iyi bir lise tutturursun.

Geçen sene sınava girmiş birisi olarak LGS gerçekten kafaya takılacak bir sınav değil. Tüm yıl yatarak hiç ders çalışmadan 370 puan yaptım. Biliyorum çok iyi değil fakat 0 çalışmaya rağmen bana göre iyi. Derslerde iyi dinleyen günlük tekrar yapan birisi rahatlıkla 400 puan ve üstüne çıkabilir. Bu sene gireceklere başarılar umarım istediğiniz yere yerleşirsiniz.

Benim zamanımda TEOG vardı, doğru dürüst çalışmadan girip ortalama altı bir lisede okudum. Umarım sıkı çalışmışsındır ve iyi bir lise tutturursun.
Denemelerden çok yüksek değil de ortalama alıyorum. Ailem ve öğretmenlerim sende 450 falan alacak zeka var diyor ama buna pek inamıyorum. Neden derseniz de herkesin ailesi ve öğretmenleri hep böyle diyor.

Geri
Yukarı