Life is Strange 2 - İlk Bölüm Artık Ücretsiz

Kabaca öyle, ama ilk oyun bu ''seçim yap, hikayeyi belirle'' noktasında pek başarılı sayılmaz. Yine de güzel bir hikayesi var.

İkinci oyunda dediğim gibi neredeyse bütün eleştirilere cevap verilmiş, çok iyi bir oyun.
Birinci oyunda yaptıklarımın hiçbir işe yaramadığını sezdiğim anda oyunu bırakmıştım. İkinci oyunda bu düzeltildi mi? Düzeltildiyse başlayabilirim direkt 2. oyununa.

Birinci oyunda yaptıklarımın hiçbir işe yaramadığını sezdiğim anda oyunu bırakmıştım. İkinci oyunda bu düzeltildi mi? Düzeltildiyse başlayabilirim direkt 2. oyununa.
Bir Detroit olmasa da seçimlerimiz hikayeyi etkiliyor, başlayabilirsiniz.

İlk oyunu bırakarak kalbimi kırdınız(!)

Bol bol politik, siyasi mesajların verildiği ve göçmen sorununu güzel dile getiren bir oyundu, oynamayan denesin efendim.
Kesinlikle. İlk oyunlardan oldukça uzak, ama bir o kadar da iyi bir oyun. Serinin en iyi oyunudur.

Tekrar mı oynasam diye düşünüyorum şimdi, sanırım oynayacağım :)

@nih Bu arada, en azından ilk oyunu oynarsanız ufak olsa da bulunan hikaye bağlantısını kaçırmazsınız. Oynamam derseniz çok da büyük bir kaybınız olmaz, bana sorarsanız.

Ama tabii ki tavsiyem oynamanız. Hikayesi için oynayın :)

@nih Bu arada, en azından ilk oyunu oynarsanız ufak olsa da bulunan hikaye bağlantısını kaçırmazsınız. Oynamam derseniz çok da büyük bir kaybınız olmaz, bana sorarsanız.

Ama tabii ki tavsiyem oynamanız. Hikayesi için oynayın :)
Adsız.png

İndirelim o zaman. :)

Yasal mı bilmiyorum ama idle Master diye bir program var. Programdan Steam hesabında giriş yapınca otomatik olarak kart düşürüyor.

Geri
Yukarı