Life Is Strange oynanır mı?

teknomi4

Hectopat
Yer
Toussaint Düklüğü
Bu oyunu çok duydum ve hikayeli oyun arıyorum şu sıralarda.
Oynamalı mıyım? Seri halinde bir oyun, hangi sırayla ile oynanmalı bilmiyorum?
Kısaca alınır mı?
Ve alırsam hangi seriden başlayıp hangi seriden devam edeceğim?

4 bölümündeyim şu an güzel ilerliyor. Sadece diyaloglar biraz sıkıyor.

Bu oyundan başlayabilirsiniz.

Oynanır, güzel bir hikayeye sahiptir.

Sıralama konusu biraz sıkıntılı. Bazı kişiler tarih sıralamasına göre tavsiye eder. Lakin ben hikayeye göre söyleyeceğim. Tavsiye ettiğim de bu.

Bana göre sıralama Life is Strange: Before the Storm/Life is Strange/Life is Strange 2 şeklinde olmalı.

Hikayeye göre sıralamamın asıl sebebi LIS: Before the Storm'un ilk oyunun öncesini anlatması. Güzel bir DLC'ye de sahip (Farewell). Bu şekilde hikayeyi daha iyi kavrayabilirsiniz.

Lakin bazı Life is Strange oyuncuları Before the Storm'u sevemedi. Bunu da düşünerek tercihinizi yapın.

Hikaye kısaca bir liseli gencin özel gücünü keşfedip ardından yaşadığı olayları konu alıyor. Tabi bunu güzelce işlemişler.

Life is Strange'in ilk bölümü de ücretsiz, belirtmekte fayda var.

Oynanır, güzel bir hikayeye sahiptir.

Sıralama konusu biraz sıkıntılı. Bazı kişiler tarih sıralamasına göre tavsiye eder. Lakin ben hikayeye göre söyleyeceğim. Tavsiye ettiğim de bu.

Bana göre sıralama Life is Strange: Before the Storm/Life is Strange/Life is Strange 2 şeklinde olmalı.

Hikayeye göre sıralamamın asıl sebebi LIS: Before the Storm'un ilk oyunun öncesini anlatması. Güzel bir DLC'ye de sahip (Farewell). Bu şekilde hikayeyi daha iyi kavrayabilirsiniz.

Lakin bazı Life is Strange oyuncuları Before the Storm'u sevemedi. Bunu da düşünerek tercihinizi yapın.

Hikaye kısaca bir liseli gencin özel gücünü keşfedip ardından yaşadığı olayları konu alıyor. Tabi bunu güzelce işlemişler.

Life is Strange'in ilk bölümü de ücretsiz, belirtmekte fayda var.
Birinci oyun mu ücretsiz yoksa sadece 1. oyunun bir bölümü mü?
@Finisterre .

Bu oyunu çok duydum ve hikayeli oyun arıyorum şu sıralarda.
Oynamalı mıyım? Seri halinde bir oyun, hangi sırayla ile oynanmalı bilmiyorum?
Kısaca alınır mı?
Ve alırsam hangi seriden başlayıp hangi seriden devam edeceğim?

Alınır çok da güzel oyun, az oynamadım. Ücretsiz oldu zaten alabilirsin. 1 2 3 4 5 şeklinde sırayla gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı