Life is Strange Remastered Collection Resmi Gameplay Videosu Yayınlandı!

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Blackwell koridorlarından geçerken zemine dikkat edin, ışın izleme teknolojisi gayet etkili bir biçimde kullanılmış.
Max'in saçları gözüme çarpan bir diğer unsur oldu, oyun atmosferinin de aydınlatılmasıyla birlikte güzel bir iş bizi bekliyor gibi.

Oyunu 31 Eylül'den 1 Şubat'a kadar ertelemişlerdi ve bu ertelemenin gerçekten hakkını vermişler. Haziran'da True Colors ile beraber ön sipariş vermiş biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum. Keşke Before The Storm'dan da bir gameplay görebilseydik diye içimden geçirdim. Özellikle Rachel'ı bir görmek istiyordum.

Işık kullanımı yine harika ek olarak şu anki versiyonun LiS'in o renk paleti ile harmanı daha çok gözüme hoş geldi. Tek sorun ise şu anda resmi Türkçe dil desteği gelecek mi? Umarım bu sefer resmi bir şekilde TR alt yazısı ile oynayabiliriz çünkü diğer oynayışlarımda kullandığım yamanın devrik cümleleri, ş ve İ'nın tanımlanamaması gibi şeyler canımı sıkmıştı 2. oynayışımda ise kendimin çevirmesi çok uykumu getirmişti. O kadar para vereceğiz yapın arkadaş şu oyuna resmi bir destek.

Işık kullanımı yine harika ek olarak şu anki versiyonun LiS'in o renk paleti ile harmanı daha çok gözüme hoş geldi. Tek sorun ise şu anda resmi Türkçe dil desteği gelecek mi? Umarım bu sefer resmi bir şekilde TR alt yazısı ile oynayabiliriz çünkü diğer oynayışlarımda kullandığım yamanın devrik cümleleri, ş ve İ'nın tanımlanamaması gibi şeyler canımı sıkmıştı 2. oynayışımda ise kendimin çevirmesi çok uykumu getirmişti. O kadar para vereceğiz yapın arkadaş şu oyuna resmi bir destek.
Maalesef resmi olarak yine bir dil desteği gelmeyecek. İlla birkaç çeviri ekibi oyunu yine çevirecektir ve umuyorum ki ilk oyundaki gibi felaket bir çeviri çıkarmayacaklardır.

Oyunu 31 Eylül'den 1 Şubat'a kadar ertelemişlerdi ve bu ertelemenin gerçekten hakkını vermişler. Haziran'da True Colors ile beraber ön sipariş vermiş biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum. Keşke Before The Storm'dan da bir gameplay görebilseydik diye içimden geçirdim. Özellikle Rachel'ı bir görmek istiyordum.

Halen True Colors'ın etkisindeyim; gerek hikayesi, gerek de müzikleri açısından muhteşem bir yapımdı. Tek sorun, tadımlık kaldı. 😄
İlk oyunu oynamış bitirmiş biri olarak remastered versiyonunu oynamanın değeceğini düşünmüyorum

Grafik anlamında benim de beklentimin biraz altında kaldı, belki de fazla hypelanmışımdır. True Colors hakkında da aynısını yaşadım. Fakat eğer oynamanızın üzerinden uzun bir zaman geçtiyse ve hafızanızı tazelemek istiyorsanız da buna değeceği kanaatindeyim. Sadece ışın izleme teknolojisi ve yeni renk paleti bile atmosferi farklı bir yere taşımış.
şu anki versiyonun LiS'in o renk paleti ile harmanı daha çok gözüme hoş geldi.

True Colors'ta kullandıkları renk paletine benziyor ve gerçekten yakışmış.

Bu oyun PS 4'te Until Down gibi mi?

Evet, interaktif ve seçimlerimizin büyük önem taşıdığı bir hikayeye sahip. Fakat korku-gerilim içermiyor.

Yeni ilk bakış videoları da geldi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Atmosferin ne kadar ferah olduğunu ancak önceki haliyle karşılaştırınca fark ediyorsunuz. Biz ne oynuyormuşuz öyle ya. 😄
Mimikler çok iyi fakat üzerine daha fazla çalışılabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı