Life is Strange: True Colors - Steph "Wavelengths" DLC Duyuruldu!

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steph'in Blackwell sonrası hayatının derinlerine indiğimiz Wavelengths DLC, "From the first day on the job - to local radio Legend" sloganıyla resmi olarak duyuruldu! 30 Eylül'de (oyunun çıkışından 20 gün sonra) dijital platformlarda yerini alacak DLC, Ultimate ve Deluxe Editionlar dahilinde.

Bu adamların cüzdanlarımıza kastı var. Ama direneceğiz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tabi, kötü bir haber de mevcut. DLC'nin üzerindeki çalışmaları göz önünde bulundurarak Life is Strange ekibinin bu pandemi döneminde yükünün hafifletilmesi amacıyla Life is Strange: Remastered Collection 2022'nin başına ertelendi.

Aslında o kadar da can sıkıcı bir haber olarak yorumlamıyorum. True Colors'ı DLC'ler dahil silip süpürdükten sonra efsaneyi tekrar anarız. Birinin etkisinden çıkamadan diğerine başlamak olumsuz bir hissiyata sebep oluyor. Anlaşılabilir bir durum.

Umarım oyun içerisinde Steph'le Chloe'nin konuşmasıyla karşılaşırız (LiS 2'de David'le olduğu gibi). New York macerasının devamını heyecanla bekliyorum. 😄

Son düzenleme:
Umarım oyun içerisinde Steph'le Chloe'nin konuşmasıyla karşılaşırız (LiS 2'de David'le olduğu gibi). New York macerasının devamını heyecanla bekliyorum. 😄
Kuru kuru konuşmayla karşılaşmak artık beni kesmez açıkçası. En azından Chloe'yi ufak da olsa görebileceğimizi umuyorum bu sefer. :D

Kuru kuru konuşmayla karşılaşmak artık beni kesmez açıkçası. En azından Chloe'yi ufak da olsa görebileceğimizi umuyorum bu sefer. :D
"Yetişkin, olgun bir Chloe. " aklıma geldikçe kahkahayı basıyorum. 😂

Geri
Yukarı