Çözüldü Life is Strange'de DLC'ler oynanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

JezzyTM

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8gb ddr3
Ekran kartı
İntel HD Graphics 3000 - AMD Radeon HD 6300M Serie
İşlemci
İntel İ5-2410M
Merhaba öncelikle. Ben arkadaşımın hesabında olan Life is Strange oyununu kendi hesabıma aile kütüphanesi paylaşımından ödünç aldım. Onda bütün DLC'ler mevcut, fakat kendime ödünç aldığımda DLC'leri oynayamıyordum. Steam destek de DLC'ler mevcut gözüküyor. Ne yapmam lazım?

resim_2023-03-27_034533733.png
resim_2023-03-27_034551374.png

Çözüm
Kütüphanemde oyunu görüntülediğimde, kendi kütüphanemdeymiş gibi arkadaşımdan almamışım gibi gözüküyor. Diğer oyunlarda ise arkadaşımdan ödünç aldığım bariz belli, "şu kişinin kütüphanesinden" diye yazıyor. Ana oyun ücretsiz olduğu için olabilir mi?

DLC'ler aile paylaşımını desteklemiyor hocam iyi sosyaller.
Aile paylaşımı her oyun tarafından desteklenmiyor maalesef o yüzden olabilir.

Aile paylaşımı her oyun tarafından desteklenmiyor maalesef o yüzden olabilir.

Kütüphanemde oyunu görüntülediğimde, kendi kütüphanemdeymiş gibi arkadaşımdan almamışım gibi gözüküyor. Diğer oyunlarda ise arkadaşımdan ödünç aldığım bariz belli, "şu kişinin kütüphanesinden" diye yazıyor. Ana oyun ücretsiz olduğu için olabilir mi?

DLC'ler aile paylaşımını desteklemiyor hocam iyi sosyaller.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı