Limit yayınları hakkında düşünceleriniz?

dürümkıs

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Trendyol'da test kitabı araştırırken karşıma limit yayınlarının kimya ve fizik test kitabı çıktı. Fiyatı 19.90 idi. Böyle bir dönemde 19.90 bir test kitabı için aşırı düşük. Almayı düşünmüyorum fakat iyiyse alabilirim fiyatı neden bu kadar düşük ve alınır mı? Kullanan var mı?

Kimya ve Fizik temeliniz nasıl? Fiyatının düşük olmasının sebebi basımı eski olduğundan kaynaklanabilir ona dikkat edin. Limit yayınları genel olarak Orta-Zor olarak gösterilen bir yayındır. Türkçenize güveniyorsanız Türkçe soru bankasını alabilirsiniz ben çözmüştüm gayet soruları güzeldi ama sınav zorluğuna göre mi o tartışılır. Şöyle bir durum var tüm dersler olarak Limit'ten daha iyi alternatifler mevcut.

Son düzenleme:
Fiyatının neden ucuz olduğu hakkında bilgim yok. Türkçe soru bankasını çözmüştüm ve sorular zordu. Paragraf soru bankası ise usandırıcı derecede zordu. Diğer derslerini çözmedim ama zordur diye düşünüyorum seviye olarak.

AYT Kimyası iyiydi ben 2 sene önce çözerken onun dışında diğer dersler için daha iyi yayınlar mevcut. (Fizik, Kimya,Biyoloji,Matematik için diyorum yoksa Türkçe ve Edebiyatı da güzel bildiğim kadarıyla.)

Fiyatının neden ucuz olduğu hakkında bilgim yok. Türkçe soru bankasını çözmüştüm ve sorular zordu. Paragraf soru bankası ise usandırıcı derecede zordu. Diğer derslerini çözmedim ama zordur diye düşünüyorum seviye olarak.
Fiyat düşüklüğünün sebebi eski basım olmasından kaynaklıymış arkadaşlar. Eğer alacak varsa yeni olup olmadığına dikkat etsin.

Geri
Yukarı