Link kısaltma üzerinden para kazanma

The Conqueror

Hectopat
Selamlar arkadaşlar, link kısaltma ve reklamlar hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Yaklaşık bin kişilik bir topluluğa hitap ediyorum ve en basitinden bir çekiliş yaptığımda, çekilişe katılmak için ya da sonuçlarını öğrenebilmek için insanlar tıkladığında para kazanabilmek istiyorum. En çok kazandıran site hangisidir? Tavsiyeleriniz neler?

1000 tıklanmaya 15 Tl kazandırıyordu galiba. Değişmiş olabilir ama pek fark yoktur aralarında.

Selamlar arkadaşlar, link kısaltma ve reklamlar hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Yaklaşık bin kişilik bir topluluğa hitap ediyorum ve en basitinden bir çekiliş yaptığımda, çekilişe katılmak için ya da sonuçlarını öğrenebilmek için insanlar tıkladığında para kazanabilmek istiyorum. En çok kazandıran site hangisidir? Tavsiyeleriniz neler?
BCVC tavsiye ederim. Ben Katfile kullanıyorum, oradan dosya paylaşıp insanlar indirince para kazanıyorum. Telegram üzerinde yaklaşık 3.5k kişiye hitap ediyorum. Şuana kadar kazandığım 1 ayda 61 dolar.

Link içinde link nasıl oluyor peki? 2 kere beş saniye reklam atlıyoruz mesela.

Örneğin TR linkin içine google.com koydun diyelim TR. Linkin kısaltılmış olan URL'sini pnd. TL'ye yapıştır pnd. TL'nin URL'sini pubiza ya yapıştırın benim dediğim linkler en çok kullanan ve en çok kazandıran muhtemelen herkes benim dediğimin aynısını söyelyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı