Çözüldü Linkte belirtilen oyunun ismi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Bu sitede dolaşırken görüp merak ettim bu hangi oyundur?

Çözüm
Yüksek ihtimal Mount and Blade serisinden bir tanesidir, aynı şekilde krala sadakat yemini ediyorsunuz sonra kendi krallığınızı kurmak veya başka krallığa geçmek için yemini bozmak zorunda oluyorsunuz.

Ek1: Bu baya saçma bir soru(o sitedeki) ve çook saçma bir cevap.
bro wtf💀

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230205-104546_Chrome.jpg
    Screenshot_20230205-104546_Chrome.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 31
Yüksek ihtimal Mount and Blade serisinden bir tanesidir, aynı şekilde krala sadakat yemini ediyorsunuz sonra kendi krallığınızı kurmak veya başka krallığa geçmek için yemini bozmak zorunda oluyorsunuz.

Ek1: Bu baya saçma bir soru(o sitedeki) ve çook saçma bir cevap.

Çözüm
EK1: Bu bayağı saçma bir soru(o sitedeki) ve çok saçma bir cevap.

Yani bilemiyorum bazı hassas Müslüman'lar böyle olabiliyor ama oyunda insan öldürmek günah mı bana da garip geldi dalga geçmeyelim bence eğer oyunun tam adını söyleyen çıkmaz ise sizi çözüm işaretlemeyi düşünüyorum.

Yani bilemiyorum bazı hassas Müslüman'lar böyle olabiliyor ama oyunda insan öldürmek günah mı bana da garip geldi dalga geçmeyelim bence.

Müslümanlıkta böyle bir şey yok hocam, sanal ve bir insan tarafından yaratılmış dünyada yemin edince Allah'a yemin etmiş olmuyorsun. Uydurulmuş, hiçbir zaman Allah tarafından var olmamış bir kişiye yemin etmiş oluyorsun. Böyle bir yemin yok zaten.

Bu yüzden, böyle saçma sitelerden dini öğrenmemek gerek. Direkt bir türkçe meal Kur'an-ı Kerim alarak cevabını bulabilirsiniz zaten.

Gerçek olmayan bir şeyi nasıl öldürebilirsin ki?

Soru'yu ben sormadım zaten garip geldi bana da.

Müslümanlıkta böyle bir şey yok hocam, sanal ve bir insan tarafından yaratılmış dünyada yemin edince Allah'a yemin etmiş olmuyorsun. Uydurulmuş, hiçbir zaman Allah tarafından var olmamış bir kişiye yemin etmiş oluyorsun. Böyle bir yemin yok zaten.

Bu yüzden, böyle saçma sitelerden dini öğrenmemek gerek. Direkt bir Türkçe meal kur'an-ı kerim alarak cevabını bulabilirsiniz zaten.

Şimdi bilgim yok ilk söylediğiniz için ama meal değil tefsir okumak lazım meal okuyunca yanlış anlayıp imanın zayıflayabiliyor.

Bu yüzden, böyle saçma sitelerden dini öğrenmemek gerek. Direkt bir türkçe meal Kur'an-ı Kerim alarak cevabını bulabilirsiniz zaten.
Sitede aksi bir şey söylememiş ki zaten.

Soru'yu ben sormadım zaten garip geldi bana da.

Şimdi bilgim yok ilk söylediğiniz için ama meal değil tefsir okumak lazım meal okuyunca yanlış anlayıp imanın zayıflayabiliyor.
Tefsir okuyacaksan Risale-i Nur oku bence çok güzel eserler.

Geri
Yukarı