Linux ama buglı olunca olur gibi (gerçek)

kaan w10

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
1654286782851.png

Sj gerçek az önce oldu meme yapayım dedim.

Linux'u bir Windows kullanıcına önerir miydiniz hocam?
Oneririm.

Dosya yoneticisine salla! Linux'un sucu yok, Bug file etmiyorsan da sikayet etme. Bug report at gelistiricilere ki adamlar sorunu bilsin.

Mizahi konuna eklemem gereken sey de Terminal kullanarak cp -r kopyalanacakklasor kopyalanacakkonum seklinde kullanabilirsin.

1 Windows Linux'a göre çok ağır
2 normal bir Windows kullanıcısı Linux'u kullanırken zorlanabilir
3 ama önerim Linux Mint, Zorin OS, Kali.
Hop, naptin hocam ya? Bas geri "zpurpssss"...

Kali onerilir mi hocam? Cezasi 14 yildan basliyor (saka yapiyorum, kullanmak cezali degil tabii ki). 1 dogru, 2 yanlis cok basit GNOME falan. 3'te de ilk 2 OS olabilir ama Kali yapma etme hocam. Siber ile ilgilenilmiyorsa Bloatware'dan fazlasi degildir Kali.

Son düzenleme:
Hop, ne yaptın hocam ya? Bas geri "zpurpssss"...

Kali onerilir mi hocam? Cezasi 14 yildan basliyor. 1 dogru, 2 yanlış cok basit GNOME falan. 3'te de ilk 2 OS olabilir ama Kali yapma etme hocam. Siber ile ilgilenilmiyorsa Bloatware'dan fazlasi degildir Kali.

Kali ile virüs yapmaz ki hocam :)
O hapis cezası eğer kötü işlere bulaşırsa geçerli.

Kali ile virüs yapmaz ki hocam :)
O hapis cezası eğer kötü işlere bulaşırsa geçerli.
Hapis demiyorum ki hocacigim. Kali'deki toollar siber guvenlik ile ilgilenen arkadaslar icin varlar. Son kullanici, sana bana Aysegul Teyze'ye Kali degil Debian, Mint gibi dagitimlar lazim.

14 yil olayi troll zaten, Kali ben de kurmustum yeni basladigimda ama cok gereksiz oldugunu gec anladim.

Hop, ne yaptın hocam ya? Bas geri "zpurpssss"...

Kali onerilir mi hocam? Cezasi 14 yildan basliyor. 1 dogru, 2 yanlış cok basit GNOME falan. 3'te de ilk 2 OS olabilir ama Kali yapma etme hocam. Siber ile ilgilenilmiyorsa Bloatware'dan fazlasi degildir Kali.

Kanka sen Linux'la kafayi bozmus gibisin. Agalar kizgin atmayin hos deli gorunuyor. İlgi cekici deli yani.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı