Linux bir tek bana mı hantal geliyor?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İşletim sisteminin barındırdığı tarayıcıların %90'ı o kadar hantal ki anlatamam size. Tamam standart olarak hızlı çalışıyor ama animasyonları çok keskin olduğundan bende hafiflik hissiyatı yaratmıyor. Sadece tarayıcı için değil tüm işletim sistemi için de geçerli. Sanki her an bir bugla karşılaşacak gibi hissediyorum. Şu ana kadar Kubuntu, Lubuntu, Xubuntu, Ubuntu, Linux Mint Cinnamon ve Elementary OS kullandım pek memnun kaldığımı söyleyemem. Kesinlikle şu dağıtıma geçersen istediğini bulursun diyebileceğiniz dağıtım var mı?

Dediğiniz "hantal" şeylerin çoğu değiştirilebilir ve direk linux'e mal edilemeyecek şeyler.
1. Tarayıcı:
Google Chrome veya Edge kullanıyorsunuz muhtemelen, onu indirebilirsiniz.
2. Animasyonlar:
Doğru düzgün uğraşmadan bunları değiştirebilir veya sadece kapatabilirsiniz.
3. Bug:
Bu tamamen önyargı ile alakalı. İşletim sistemi rastgele bir insanın yaptığı bir proje gibi geliyor muhtemelen. Azıcık da kırmak için dünya üzerindeki serverların %97'sinde ve 2 milyar telefonda çalıştığını söyleyeyim.

Bir dağıtıma geçtiğinizde her zaman istediğiniz gibi gelmeyebilir, bunu değiştirmek 15 dkde istediğiniz hale getirmek sizin elinizde. O yüzden "Şu X dağıtımı çok iyi" diyemeyeceğim çünkü
spesifik bir şey istemiyorsun.

Unutma:
Bir dağıtım ancak sen onu en iyi yapacak ve en iyi olarak kullanacaksan iyidir.

Geri
Yukarı