Linux dağıtım önerisi

Cinammon ve Xfce -artık hangisini seçeceksen- seni özelleştirmede üzeceğini sanmam. Güvenlik olarak, evet, güvenli.
Sistemin orasını burasını kurcalamak istiyorsan ne Xfce, ne de Cinammon kullan. Senin gazını yanlızca KDE alır.

Kişiselleştirme Masaüstü ortamı ile alakalıdır, XFCE ve Cinnamon seçerseniz dilerseniz macOS teması yapabilirsiniz.
Xfce, Cinammon ve KDE arasında ne farklar var? Hangisini indireyim. En sorunsuzunu indirmek istiyorum. Zaten sistem işlemci dışında iyi.

Sizce arco mu? Mint mi?
Ben Arch tabanı sevdiğim için Arco. Fakat topluluk tarafında Mint daha büyük. Yani sorun yaşarsan, daha çabuk çözüm bulursun. Gerçi genelde hepsinde aynı çözüm olur, fakat aklının bir köşesinde bulunsun.
Xfce, Cinammon ve KDE arasında ne farklar var? Hangisini indireyim. En sorunsuzunu indirmek istiyorum. Zaten sistem işlemci dışında iyi.
Cinammon kur bence. KDE ile durduk yere hata alırsın, sonra bana söversin :D

Bu emektar olan sisteminiz mi?
MX Linux olabilir.

10 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum :D

Ben Arch tabanı sevdiğim için Arco. Fakat topluluk tarafında Mint daha büyük. Yani sorun yaşarsan, daha çabuk çözüm bulursun. Gerçi genelde hepsinde aynı çözüm olur, fakat aklının bir köşesinde bulunsun.

Cinammon kur bence. KDE ile durduk yere hata alırsın, sonra bana söversin :D

Ne sövmesi ya :D

Merhaba Technopat ailesi. Benim bir emektar var. İçinde Pentium B960, 8 GB RAM, 120GB SSD. Bu emektar sisteme ne önererirsiniz? Görünüşü güzel olsun. Bug falan olmasın. Güvenli olsun. Aklımda Kubuntu ve Arco var.

Görünüşü güzel ve bugsız tam sana göre Ubuntu Budgie. Efsane dağıtımdır seveceğini düşünüyorum.

1614840854047.png

ISO dosyası için:

Kurulum talimatı için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı