Linux dağıtım önerisi

uurcanfdn1

Hectopat
Performans ve az hata alabileceğim fakat görsel olarak göze hoş gelecek bir dağıtım öneriniz var mı acaba?

Mint performans ve az hata olarak kullandığım en güzel dağıtım gerçekten ama görseli çok eski gibi durduğu için sıkıldım daha böyle Ubuntu tarzı görsel istiyorum lakin
Ubuntu da kullandığım süre boyunca çok fazla hata alıyordum.

Bu üçünün birlikte iyi olduğu güzel bir dağıtım öneriniz var mı?

Günlük kullanım, yazılım ve Steam oyunları için kullanıyorum.

Not: Oyun için iyi değil diyeceğini biliyorum ama bilgisayarım eski olduğundan Windows'a göre Steam üzerinde daha iyi FPS alıyorum Linux da.

Performans ve az hata alabileceğim fakat görsel olarak göze hoş gelecek bir dağıtım öneriniz var mı acaba? Mint performans ve az hata olarak kullandığım en güzel dağıtım gerçekten ama görseli çok eski gibi durduğu için sıkıldım daha böyle Ubuntu tarzı görsel istiyorum
Linux mint'in görünüşünü değiştirebilirsiniz aslında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Performans ve az hata alabileceğim fakat görsel olarak göze hoş gelecek bir dağıtım öneriniz var mı acaba?

Mint performans ve az hata olarak kullandığım en güzel dağıtım gerçekten ama görseli çok eski gibi durduğu için sıkıldım daha böyle Ubuntu tarzı görsel istiyorum lakin
Ubuntu da kullandığım süre boyunca çok fazla hata alıyordum.

Bu üçünün birlikte iyi olduğu güzel bir dağıtım öneriniz var mı?

Günlük kullanım, yazılım ve Steam oyunları için kullanıyorum.

Not: Oyun için iyi değil diyeceğini biliyorum ama bilgisayarım eski olduğundan Windows'a göre Steam üzerinde daha iyi FPS alıyorum Linux da.
Manjaro Linux, burada da anlattım nedenlerini.

Manjaro Linux, burada da anlattım nedenlerini.
Leş dağıtımdır. Kullanmamak için bir ton sebep var.
Ayrıca, özelleştirme'yi her distro'da yaparsınız, istediğiniz de, wm veya ne istiyorsanız. Sırf özelleştirme için distro kullanılmaz. Yine de hazır bir şeyler arıyorsanız Arco Linux'a bakın.

Leş dağıtımdır. Kullanmamak için bir ton sebep var.
Ayrıca, özelleştirme'yi her distro'da yaparsınız, istediğiniz de, wm veya ne istiyorsanız. Sırf özelleştirme için distro kullanılmaz. Yine de hazır bir şeyler arıyorsanız Arco Linux'a bakın.
Açıklarsanız sevinirim, çünkü ben çok beğendim.

Açıklarsanız sevinirim, çünkü ben çok beğendim.
Arch felsefesine tam uymuyor, güncellemeleri geç alıyor, pamac ile sıkıntılar yaşandı:
Adamlar AUR'u ddosladılar yahu, bug'dan dolayı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şöyle toplu hali var:

Yeni konular

Geri
Yukarı