Linux dahili grafikle değil de NVIDIA ile kullanılır mı?

Asil etken bu yontemin efektif olmamasi. Yani kodun eskiligine nazaran NVIDIA bu yontemi yeterince efektif yapamadi. Bu yuzden daha modern olan NVIDIA Optimus Offloading yontemi daha basarili.
Optimus ile kullanıyorum zaten sistemi. Biraz denedim NVIDIA ile dahili gpu'dan daha seri gibi geldi animasyonlar falan. Belki de psikolojikti tam anlayamadım :)

Bostayken veya normal isler yaparken (film izlemek, internette gezinmek, ofis uygulamalari kullanmak);
  • İsinabilir.
  • Fan sesi artabilir.
  • Pili cabuk bitebilir.
Pencere animasyonlarinda bir etki olur mu bilmiyorum ama guc tasarrufflu GPU zaten boyle isler icin ideal.

Bostayken veya normal isler yaparken (film izlemek, internette gezinmek, ofis uygulamalari kullanmak);
  • İsinabilir.
  • Fan sesi artabilir.
  • Pili cabuk bitebilir.
Pencere animasyonlarinda bir etki olur mu bilmiyorum ama guc tasarrufflu GPU zaten boyle isler için ideal.
Isınma ve fan sesi konusunda aman aman bir fark yaratmadı bilgisayarımda, pili de fena gitmiyor. Tabii bu laptoptan laptopa değişir.

• İsinabilir.
  • Fan sesi artabilir.
  • Pili cabuk bitebilir.
Pencere animasyonlarinda bir etki olur mu bilmiyorum ama guc tasarrufflu GPU zaten boyle isler icin ideal.
Günlük işlerden daha çok CS:GO ve bash programlar deniyorum ve şu an iyi gibi. Evet biraz ısınıyor fakat pek sorun teşkil etmiyor şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı