Linux Fedora masaüstüne öge atma

Simgelerin karşısında "adwaita (öntanımlı)" yazıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu videolar ile de yapabilirsin, eskiden kullandığımda tweaks üzerinden açmıştım, sanırım artık değişmiş.

Şu videolar ile de yapabilirsin, eskiden kullandığımda tweaks üzerinden açmıştım, sanırım artık değişmiş.

Fedora'ya geçtiğimden beri YouTube'da video açmaya çalışırken hata alıyorum.

[CODE title="Hata"]Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. (Oynatma kimliği: gOCqY7Yv7hKKCWjB)[/CODE]

Bunun için yeni konu açmayı düşünüyorum. Videoyu açamadığım için çözümünü göremiyorum.

Bunun için yeni konu açmayı düşünüyorum. Videoyu açamadığım için çözümünü göremiyorum.

Tarayıcı kaynaklı olabilir, eski sürümünü kullanıyorsunuz Firefox'un. sudo dnf install chromium ile şimdilik chromium üzerinden izleyebilirsiniz, benim gitmem gerekiyor.

GNOME tweaks uygulamasında, eklentiler menüsünde masaüstü seçeneği gözüküyor mu? Gözükmüyorsa yeni eklenti indir seçeneğinden desktop ıcons eklentisini indirebilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2021-04-13 09-55-48.png

Yeni eklenti indir seçeneğini göremedim. Linux Mint'e geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 971921

Yapacağınız işlemler oldukça basit aslında.
İlk önce, bu eklentiyi Firefox'a kurun.
Daha sonra şu eklentiyi deneyin, çalışmayabilir şuan Fedora hangi GNOME sürümünü kullanıyor bilmiyorum. Ekledikten sonra, karşınıza çıkması lazım eklentiler penceresinde.

Yapacağınız işlemler oldukça basit aslında.
İlk önce, bu eklentiyi Firefox'a kurun.
Daha sonra şu eklentiyi deneyin, çalışmayabilir şuan Fedora hangi GNOME sürümünü kullanıyor bilmiyorum. Ekledikten sonra, karşınıza çıkması lazım eklentiler penceresinde.

Desktop Icons(NG DING) olmasi gerek GNOME 3.x surumlerinde. GNOME 40 kullaniyorum, maalesef daha entergre edilmedi.
Eki Görüntüle 971921

Zaten GNOME-Tweaks`ten eklenti kurulmuyor. GNOME Shell Extensions bu sitede eklentiler. Zaten Win`e gectin ama tekrar soyleyeyim, bari gelen arkadaslar bilgilensin.

Yeni konular

Geri
Yukarı