Linux Fedora masaüstüne öge atma

Terminal üzerinden GNOME-tweaks'ı yüklemen gerek. Buradan masaüstü seçeneğini aktif etmen gerekiyor. Repo da varsa, bu komut işe yarayabilir; dnf install gnome-tweaks

Sizde biliyorsunuz yeni geçtim. Bunların nasıl yapılacağını, nereden yükleneceğini, Repo'nun ne olduğunu, komutu nereye yazacağımı, terminalin ne olduğunu bilmiyorum.

Sizde biliyorsunuz yeni geçtim. Bunların nasıl yapılacağını, nereden yükleneceğini, Repo'nun ne olduğunu, komutu nereye yazacağımı bilmiyorum.

Terminal üzerine yazacaksınız hocam. Terminali Windows'daki CMD gibi düşün, arama yerine yazarsanız çıkar zaten. Yazdığım komutu direkt yapıştırıp, şifrenizi gireceksiniz ve gerisini kendisi halleder zaten.

Terminal üzerine yazacaksınız hocam. Terminali Windows'daki CMD gibi düşün, arama yerine yazarsanız çıkar zaten. Yazdığım komutu direkt yapıştırıp, şifrenizi gireceksiniz ve gerisini kendisi halleder zaten.

"Bu komutun süper kullanıcı yetkileriyle (çoğu sistemdeki root kullanıcısı ile) çalıştırılması gerekmektedir" diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı