Linux Fedora masaüstüne öge atma

Zaten Win'e gectin

Vazgeçtim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videolar ile de yapabilirsin, eskiden kullandığımda tweaks üzerinden açmıştım, sanırım artık değişmiş.
Denedim ama işe yaramıyor.
Yapacağınız işlemler oldukça basit aslında.
İlk önce, bu eklentiyi Firefox'a kurun.
Daha sonra şu eklentiyi deneyin, çalışmayabilir şuan Fedora hangi GNOME sürümünü kullanıyor bilmiyorum. Ekledikten sonra, karşınıza çıkması lazım eklentiler penceresinde.
Kurdum.
Ekran görüntüsü 2021-04-13 19-00-25.png

Böyle bir yer geldi.
Desktop Icons(NG DING) olmasi gerek GNOME 3.x surumlerinde. GNOME 40 kullaniyorum, maalesef daha entergre edilmedi.

Zaten GNOME-Tweaks`ten eklenti kurulmuyor. GNOME Shell Extensions bu sitede eklentiler. Zaten Win`e gectin ama tekrar soyleyeyim, bari gelen arkadaslar bilgilensin.

Hocam sorununuz çözüldü'mü bilmiyorum, bende Fedora severim kullandım. GNOME tweaks indirdikden sonra Menu'nun ekran fotoğrafını atabilir misiniz?
Kontrol ettim, "extensions" kısmında "show desktop icons" tarzında bir buton olacakdır ona tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı