Linux için indirme yöneticisi tavsiyesi

Arch'da nasıl kurulacağını bilmiyorum. FDM sadece .deb paketiyle dağıtılıyor ki Ubuntu ve Debianda kullanılabilir yalnızca. Kapalı kaynak olduğundan ayrıca derlemeniz mümkün değil. AUR'da vardır belki.

Konunun ilk sayfasında birisi nasıl yapılacağını anlatmış. Hiç denemediniz mi?

Debian paketi (.deb) olarak indirin. Sitedeki indirme linkinde mevcut. Daha sonra dosyayı indirdiğiniz konumda bir terminal açın ve
[CODE lang="bash" title="Deb paketi yükleme"]sudo dpkg -i yuklenecek_paketin_adi.deb[/CODE]
diyerek kurabilirsiniz. Takıldığınız yer olursa lütfen sormaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.

Xtreme DM önerebilirim.

İndirme hızı sınırlandırma, indirme bittikten sonra bilgisayarı kapatma, indirmeyi duraklatıp dosyaya zarar gelmeden indirmeyi tekrar başlatma gibi özellikleri var mı peki? İndirmeleri otomatik yakalayabiliyor mu? IDM'yi aratmayacak bir şeyler arıyorum. Aklımda bir tek FDM vardı onu da nasıl kurabileceğimi bilmiyorum.

İndirme hızı sınırlandırma, indirme bittikten sonra bilgisayarı kapatma, indirmeyi duraklatıp dosyaya zarar gelmeden indirmeyi tekrar başlatma gibi özellikleri var mı peki? İndirmeleri otomatik yakalayabiliyor mu? IDM'yi aratmayacak bir şeyler arıyorum. Aklımda bir tek FDM vardı onu da nasıl kurabileceğimi bilmiyorum.
Bilmiyorum. Tarayıcıdan indirmeleri çekmesi haricinde bir özelliğini kullanmadım.

Manjaro, Arch Linux temelli bir dağıtım. AUR kullanılabilir.

Anladım. Yeni kullanmaya başladım da, teşekkürler. Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım. Yeni kullanmaya başladım da, teşekkürler. Bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arch'ın yalnızca A'sından anlarım. "rch" yok bende. Hayatımda çok az Arch kullandım. Yorum yok.

Free Download Manager

Bu uygulama kapalı kaynaklıdır bu arada. Onun yerine özgür persepolis vb. kullanmanı öneririm. Gerçi Google vb. kullanan birisiysen kullanmaya devam edebilirsin.

FDM Linux'ta çalışıyorsa onu kurmak istiyorum. Ve nasıl kuracağımı anlamadım.

Yaourt -s persepolis
Yay -s persepolis
Yay'ı da GitHub'dan kurman lazım.

Bence bunun için yeni konu açarsan daha fazla yorum alırsın.
Şahsen ben Manjaro'yu oyun oynayanlar için yararlı buluyorum ama oyun oynamıyorsan gereksiz kapalı kaynak uygulamalar ile yüklü geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı