Linux kullanmanın mantığı nedir?

Çok nadir görülüyor. Ben şahsen daha hiç Kernel Panic yaşamadım, nekadar saçma kurulumlar yapsamda.

Beta sürümleri kullanmadığınız sürece Kernel Panic göreceğinizi sanmam. Ben görmedim şahsen 😀
Ben bir kere kernel panic yemiştim. Çok karıştırmıştım ama. Çözmüştüm bir şeyleri kurcalayarak. @gen2 hoca çok yardım etti sağ olsun.

Hocam o kadar transparan nasıl görüyorsunuz 😀.
Artık öyle bir aşamadayım (bilgi değil, göz açısından) ki ben görüp görmediğimi bilmiyorum. Sadece bakıp işimi yapıyorum 😀.

Akademisyen değilseniz veya müzede değilseniz , Mevsimlik işçi gibi kazıdan kazıya gidersiniz yan net ortalamsı yok :) Çok farklı alanlar olduğu için :)

Tek korkum :D Örneğin seramik analizi yaptığım bir dosyanın açılamaması veya yok olması yılalrın emeği sonuçta fakat tabi ilgi ekici ubantu veya linux arayüzü hoşuma gidiyor minimalist.
Dual Boot her şeyin ilacı.

Ben bir kere kernel panic yemiştim. Çok karıştırmıştım ama. Çözmüştüm bir şeyleri kurcalayarak. @gen2 hoca çok yardım etti sağ olsun.

Hocam neyi karıştırmıştınız biliyor musunuz? Merak ettim.

Artık öyle bir aşamadayım (bilgi değil, göz açısından) ki ben görüp görmediğimi bilmiyorum. Sadece bakıp işimi yapıyorum 😀.

Ben bir tek barda transparan kullanıyorum hocam. Terminalde de kullanıyorum fakat kaldıracağım gibi, hiçbir şey okunamıyor. Fakat barda 100% transparan çok güzel görünüyor, wallpaperada uyuyor. Tavsiye ederim hocam.

Hocam neyi karıştırmıştınız biliyor musunuz? Merak ettim.
Hatırlamıyorum tam, bir ayarı yanlış yapmıştım galiba.
Ben bir tek barda transparan kullanıyorum hocam. Terminalde de kullanıyorum fakat kaldıracağım gibi, hiçbir şey okunamıyor. Fakat barda 100% transparan çok güzel görünüyor, wallpaperada uyuyor. Tavsiye ederim hocam.
Ben bir ara denedim de terminal ile yakın olmayınca çok sevmiyorum.

Geri
Yukarı